• Брухт Минус 40
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Лікарям вручили ключі від службового житла

Радио

Лікарям вручили ключі від службового житла

 

Наприкінці грудня лікарі області отримали ключі від відомчих квартир.Так, 52-річний Михайло Білоконь, лікар-анестезіолог Ніжинської центральної міської лікарні отримав однокімнатну квартиру, майже 36 квадратних метрів. Попередній власник помер, не мав спадкоємців та не залишив заповіту. Михайло Валентинович має 28 років стахф. Одружений, дорослі діти проживають окремо.

- Житло, відповідно до закону, відійшло міській громаді. Було вирішено зробити в ньому ремонт та використовувати як службове для медиків, - повідомила Оксана Лях, начальниця відділу квартирного обліку, приватизації житла та ведення реєстру Ніжинради. — Лікарі-анестезірлоги зараз найзатребуваніші в лікарнях міста. Було вирішено їм надавати житло першочергово. Також .Михайло Валентинович зараз проходить курси по дитячій анестезіології.


А от 25-річний Ілля Удовенко, лікар ортопед-травматолог Корюківської ЦРЛ днями отримав ордер на трикімнатну квартиру, площею 33,2 квадратного метра (33 — це не помилка. Це життя таке веселе). Чоловік родом із села Величківка, що на Менщині. Проходив інтернатуру в хірургічному відділенні Корюківської ЦРЛ, де працює з серпня 2021 року.

— Квартира хоч і трикімнатна, але невелика. Я неодружений, проживаю сам, мені вистачить. До Корюківки працював у столиці. Коли знайшлося місце, переїхав ближче до дому, — розповів телефоном Ілля Удовенко.

У грудні також отримали квартири Алла Романовська,'педіатр, і Ольга Бубенець, анестезіолог Корюківської ЦРЛ.

Якщо лікарі пропрацюють ще 10 років з повним навантаженням, то зможуть приватизувати свої житла. Відповідно, якщо ж звільняться раніше, то мають їх залишити.

«ВісникЧ» №52 (1859) від 30 грудня 2021, Ольга Самсоненко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: лікарі, квартира, житло

Добавить в:
 
 


Центр Комплект