• Брухт Минус 40
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Місто не прийме на баланс Палац спорту, якщо не дадуть права навіть на технагляд

Радио

Місто не прийме на баланс Палац спорту, якщо не дадуть права навіть на технагляд

 

Мер міста Владислав Атрошенко в черговий раз висловив невдоволення, через те, що будівництво нового Палацу спорту у місті було передано обласному Управлінню капітального будівництва. Сталося це під час ранкової розширеної наради у мерії 4 січня.- Якби розпорядником виступило міське УКБ, ми б відповідально впорались з будівництвом Палацу спорту, якісно та вчасно, з мінімальним огріхами, які би потребували потім виправлення. Але щоб нас не звинувачували у стримуванні питання будівництва, на вимогу ОДА ми передали цей проєкт обласному УКБ, - сказав Атрошенко.

Не зовсім зрозуміло, чому Атрошенко впевнений, що Палац за кошти держави (орієнтована вартість 400 млн. гривень) буде збудований аж з такими огріхами, що виправлення їх ляже тяжким тягарем на плечі міста. Адже, в місті є безліч об’єктів, які будувало чи ремонтувало місто, а потім по декілька разів їх переробляли (одна лише історія з підземним переходом біля готелю «Україна» чого тільки вартує) і це не було на думку мера аж такою проблемою. А у зв’язку з обшуками, у структурах, наближених до міської влади, так і напрошується думка про те, чи не в тому справа, що дані структури в ході будівництва об’єкту, на папері б показали одне, а в реальності освоїли сотні мільйонів на палац по-іншому, адже хто ж відмовився б від такого подарунку за державний кошт?


"10-річчя нічого не робилося у місті. У підрядників нема досвіду, у проєктантів нема досвіду. Це від великого розуму, чи ви думаєте, що це було бажання, щоб люди підскальзувалися? Ні. Не було у нього досвіду, він цього не розумів.", - сказав 10 травня 2018 року журналістам Суспільного Атрошенко, після того, як всю зиму люди викладали у Фейсбук фото, та розповідали як ламали кінцівки та розбивали тіло в кров у відремонтованій підземці. Переробка огріхів проєктантів обійшлася місту у більш, як 4 млн. гривень.

Також на нараді обговорили те, скільки коштів область має повернути місту за вже виконані роботи по Палацу міської владою (роботи про розробленню проєкту, реконструкції мереж) - це близько 14 млн. гривень.

Начальник управління капітального будівництва Чернігівської міської ради Почеп В’ячеслав Ігорович повідомив, що місто витратило вже 8.1 млн. гривень та ще залишилось обов’язків по договорам з реконструкції мереж на 3.5 млн. Також Почеп сказав, що хоча б частково технагляд за проєктом має бути міським.

- Можна допустити варіант, коли технагляд буде повністю від області, але тоді треба письмово зафіксувати, щоб цей палац був на балансі області, а то ми потім будемо щорічно добудовувати, ремонтувати, це великі ризики для нас, - сказав Атрошенко.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Атрошенко, Почеп, палац

Добавить в:
 
 


Центр Комплект