• Брухт Минус 40
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На Смолинському торфозаводі – аварія і позаплановий ремонт

Радио

На Смолинському торфозаводі – аварія і позаплановий ремонт

 

Єдиний прес, який хоч і з перебоями, але ще працював, вийшов із ладу. «Погнуло вкладиші, і цей прес вже не підлягає ремонту, – говорить головний інженер заводу Андрій Страхов. – Ми закупили новий колінвал і спробуємо відновити інший прес».

На ремонт преса піде не менше трьох тижнів. Всі ремонтні роботи працівники проводитимуть у холодному приміщенні виробничого цеху, що значно уповільнює темпи. Та найгірше – це те, що аварія трапилась у розпал опалювального сезону, коли недорогої альтернативи газу й вугілля потребують сільські дитячі садочки, школи, бюджетні організації.

Ремонтують єдиний прес

Ятрить душу і ситуація з невизначеністю, адже торговці державою з Фонду держмайна не полишають намірів продати «з молотка» стратегічну галузь, а в обласній державній адміністрації хоч і розуміють необхідність повернення торфозаводів в область, проте жодних кроків для цього не роблять. Цілком можливо, що в наступному опалювальному сезоні Чернігівщина залишиться без власного торфу.

«Чернігівщина», Святослав Жолудь

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Смолин, торфозавод, аварія, прес ремонт, Страхов

Добавить в:
 
 


Центр Комплект