Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » 18-річного Володимира Ховдія збив на смерть 17-річний Микола Дяченко

18-річного Володимира Ховдія збив на смерть 17-річний Микола Дяченко

 

19 грудня в селі Махнівка на Борзнянщині попрощалися з 18-річним Володимиром Ховдієм. Юнак трагічно загинув 17 грудня. Хлопець навчався в Ніжині в училищі №35 на зварювальника.Того злощасного вечора ходив гуляти до сусідніх Плисок, там центр громади. О пів на дванадцяту ночі з двома друзями, хлопцем і дівчиною, повертався додому. Вони пройшли з пів кілометра, коли компанію наздогнав «Ланос». Підозрюють, що за кермом машини знаходився 17-річний Микола Дяченко з Плисок. Начебто він узяв у свого дядька машину покататися.

— Удар був такої сили, що Володю відкинуло на двадцять метрів від дороги. Експерт, який робив розтин, сказав, що було зачеплене стегно, зламані ребра, пошкоджені легені, травма черепа. Племінник мав би шанс вижити, аби не ушкодження голови, воно виявилося несумісним з життям, — схлипує 66-річна Валентина Вавіна з Борзни. — Вова — як рідний. Я ним опікувалася. Батьки не були позбавлені батьківських прав. Вони і хазяйство тримають, і до дітей непогано ставилися. Але, бувало, як зап’ють...

Навчався він в інтернаті в Борзні. Там вшанували його пам’ять. Зібралися однокласники, друзі.

— Валентино Петрівно, кажуть, що після того, як автомобіль збив Володю, котрий ішов дорогою крайнім, ті, хто був з ним, від страху розбіглися. А водій «Ланоса» і його товариш викликали «швидку» і поліцію. Ще медики в них уточнювали, чи є пульс.

— Не знаю, хто кого викликав. Мене ж там не було. У матеріалах про ДТП, які є в поліції, сказано, що водій не мав права керувати транспортним засобом і знаходився в стані алкогольного сп’яніння.

— Говорять, вони йшли по дорозі.

— Там фактично узбіччя немає, зразу кювет. Отак люди і ходять. Наразі всіх деталей справи не знаю. Після похорону я — під крапельницею. Ще ніхто з рідні того хлопця зі мною не зв’язувався. Бог їм суддя.

У Махнівці про Володю Ховдія відгукуються добре. Кажуть, був спокійним, слухняним.

У Плисках про підозрюваного Миколу Дяченка говорять — балуваний хлопець. Батько помер, мати працює в магазині.

Нині йому загрожує від п’яти до десяти років позбавлення волі. За фактом ДТП поліція відкрила Кримінальне провадження за статтею 286-1 Кримінального кодексу (порушення правил безпеки дорожнього руху у стані сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого).

«ВісникЧ» №51 (1858) від 23 грудня 2021, Валентина Остерська

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ДТП, Махнівка, Борзнянщина

Добавить в: