• Брухт Минус 40
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Маргарита Ткаченко десять разів ударила батька ножем. Щоб не домагався?

Радио

Маргарита Ткаченко десять разів ударила батька ножем. Щоб не домагався?

 

33-річну Маргариту Ткаченко з села Чернецьке на Талалаївщині Прилуцький міськрайонний суд на два місяці відправив у СІЗО. Саме стільки має тривати слідство у справі про вбивство її батька, 67-річного Володимира Ткаченка.Підозрюють, що 11 грудня жінка десять разів ножам ударила його а груди та живіт. Била лівою рукою, пошкодила внутрішні органи. Коли отямилася і зрозуміла, що накоїла, зателефонувала в «швидку» та полицю. Коли ті приїхали, убитий лежав на підлозі. Розтин показав, смерть настала від геморагічного шоку.

Мати Маргарити померла давно. І вони з батьком, котрий колись уже побував у тюрмі, кочували із села в село. Осіли в Чернецькому, жили на його пенсію. Свого часу родина була під супроводом соціальних служб, і після того Маргарита отримувала якусь допомогу. Обоє випивали. Часто сварилися, іноді билися. Проте в старостат Маргарита не заявляла. Знайшла співмешканця. Та, як тільки батько отримував пенсію, поверталася до нього. За чотири дні до вбивства з'явилася.


Що розлютило жінку, яка так розправилася з батьком, з’ясовує слідство Кажуть, той домагався її, а вона захищалася. Та чи повірить суд у цю версію?

Нині їй загрожує від 7 до 15 років тюрми за умисне вбивство. Саме за цією статтею (частина 1 статті 115 Кримінального кодексу) поліція розслідує кримінальне провадження.

З початку року в області скоєно 32 вбивства.

«ВісникЧ» №51 (1858) від 23 грудня 2021, Валентина Остерська

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ткаченко, Чернецьке, Талалаївщина, вбивство

Добавить в:
 
 


Центр Комплект