Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Чернігові з 1 січня здорожчає холодна вода та водовідведення
Рекламодателям

Радио

У Чернігові з 1 січня здорожчає холодна вода та водовідведення

 

У Чернігові з 1 січня підвищать тарифи на холодну воду та водовідведення. Таке рішення ухвалили на засіданні НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, — ред.) ще 22 грудня. Про це на розширеній нараді у міській раді повідомив директор КП «Чернігіводоканал» Сергій Малявко. Слід зазначити, що традиційно кожного року з січня тарифи «Чернігіводоканалу» підвищуються.Зокрема, в постанові, оприлюдненій на сайті підприємства, йдеться:

"Установити КП «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради тарифи зі структурою, наведеною в додатку до цієї постанови: на централізоване водопостачання – 12,97 грн за 1 куб. м ( 15,56 грн. з ПДВ, — ред.); на централізоване водовідведення – 12,79 грн за 1 куб. м (15.34 грн. з ПДВ, — ред.)".
Тобто, разом за воду та водовідведення чернігівцям доведеться сплачувати 30,9 гривень, що на 2,7 гривні більше, ніж торік. Попередній тариф складав – 28,2 гривень.

Ця постанова набуває чинності з 1 січня 2022 року.

Коментуючи рішення комісії, Сергій Малявко заявив, що в новий тариф заклали дешеву вартість електроенергії та не врахували підвищення заробітної плати, що в свою чергу, загрожує підприємству штрафом у розмірі майже 7 мільйонів гривень.

Gorod.cn.ua за матеріалами "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чернігіводоканал, Малявко, тарифи

Добавить в:
 
 


Центр Комплект