• Брухт Минус 40
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Як виглядає їдальня чернігівської школи №7 після капітального ремонту

Радио

Як виглядає їдальня чернігівської школи №7 після капітального ремонту

 

Яскравий інтер’єр , сучасні меблі та оновлений харчоблок . Так нині виглядає їдальня у школі номер 7. Щойно тут завершили капітальний ремонт, який розпочали ще у минулому році.Такої модернізації заклад не бачив з часів заснування. Тут повністю замінили стелю, вікна, батареї, поклали нову підлогу, встановили нове кухонне обладнання та оновили посуд.


На реалізацію сучасного простору для приготування та видачі їжі в шкільній їдальні спрямували трохи більше 2 мільйонів гривень .Капремонт проводився за рахунок коштів державної субвенції та міського бюджету.

За словами Василя Білогури, загалом у Чернігові цього року в рамках програми модернізації шкільних їдалень ремонти провели у 5 закладах загальної середньої освіти. Крім сьомої школи, це школи номер 1, 3, 11 і 20. На ці заклади було придбано близько 800 комплектів меблів. За три роки планують модернізувати майже всі шкільні їдальні. На це передбачено близько 30-ти мільйонів гривень.

Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школа, №7, капітальний, ремонт

Добавить в:
 
 


Центр Комплект