• Брухт Минус 40
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Як святкуватимуть Новий рік і Різдво у Чернігові

Радио

Як святкуватимуть Новий рік і Різдво у Чернігові

 

Новорічний і ошатний. Прикрашений гірляндами, святковою ілюмінацією та яскравими фотозонами. Так казково виглядає сьогодні Чернігів. Тут панує справжня магічна атмосфера і відчувається, що головне новорічне свято наближається.Цикл новорічних святкувань в обласному центрі розпочався традиційно 19 грудня на Миколая з відкриття на Красній площі головної ялинки міста. На черзі – Новий рік та Різдво. І хоча через карантинні обмеження масштабних івентів цього річ у місті не планується, проте відмовлятися від святкування Чернігів не збирається. Заради збереження традицій певні заходи для створення святкового настрою чернігівців таки проведуть. Про це 21 грудня під час ранкової наради у муніципалітеті повідомив начальник управління культури та туризму міської ради Олександр Шевчук.


За словами Олександра Шевчука головним місцем відзначення новорічно-різдвяних свят у Чернігові є «Казкове містечко» на Красній площі. Тут можна не лише сфотографуватися на фотозонах, а й розважитись з дітками на атракціонах та скуштували смаколиків на фудкортах. Концертів у зв’язку з епідеміологічною ситуацією цього року не буде. Міський голова Владислав Атрошенко під час оперативної наради зауважив, що у новорічні свята, перебуваючи у місцях скупчення, чернігівцям слід дотримуватися карантинних заходів, зокрема, не нехтувати носінням масок.

Очільник Чернігова попросив власників фудкортів «Казкового містечка» розмістити інформацію на своїх торгівельних будиночках про необхідність вдягання масок під час купування їжі. Новорічне містечко на площі працюватиме до 15 січня, тож додати собі та родині гарного зимового настрою, часу буде достатньо.

Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: карантин, коронавірус, Новий, рік

Добавить в:
 
 


Центр Комплект