Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Компенсація різниці в тарифах: скільки отримає від держави “Облтеплокомуненерго”?

Радио
Радио

Компенсація різниці в тарифах: скільки отримає від держави “Облтеплокомуненерго”?

 

Держава компенсує теплогенеруючим компаніям різницю у тарифах на газ, яка виникла за попередню п’ятирічку. Чернігівське Облтеплокомуненерго теж отримає кошти на часткове погашення заборгованості. Це стало предметом обговорення 21 грудня на засіданні погоджувальної ради, а потім на позачерговій 14 – й сесії Чернігівської міської ради VIII скликання.Як пояснив міський голова, суму заборгованості теплопостачальникам доведеться відстоювати у НАК Нафтогазі. Все залежить від того як нацрегулятор фіксував усі ці роки їх офіційні листи щодо змін складових тарифу.


Як повідомили на пленарному засіданні, щодо цієї компенсації вже є Постанова Кабміну , визначений порядок нарахувань різниці у тарифах і створена територіальна комісія про Чернігівській обласній державній адміністрації. Облтеплокомуненерго працює на область і тому кошти підуть через ОДА.

На Пленарному засіданні депутати одноголосно підтримали цей проект рішення. Нагадаємо, мова йде про різницю в тарифах за попередні періоди. З 2021 року невідповідність тарифів для населення їх реальній собівартості згідно з Меморандумом погодженим з Президентом компенсує бюджет міської громади. На ці потреби з власних ресурсів в опалювальний сезон 21 – 22 у Чернігові витратять близько 207 мільйонів гривень.

Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: борги, тарифи, тепло

Добавить в:
 
 


Центр Комплект