• Брухт Минус 40
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Стали відомі переможці розіграшу квитків на конкурс краси «Княгиня України»

Радио

Стали відомі переможці розіграшу квитків на конкурс краси «Княгиня України»

 

16 грудня наш сайт оголосив розіграш декількох квитків на  конкурс краси «Княгиня України». Нагадаємо нашим читачам, що цьогорічне шоу жіночої краси та витонченості відбудеться сьогодні, 18 грудня о 19.00 в обласному драмтеатрі ім. Т.Г. Шевченка. У програмі, окрім виступів 25-ти учасниць - виступ співачок Rina Ri та Софії Єгорової, а також пглядачам озитивний настрій забезпечать переможці Кубку Ліги Сміху VIP Тернопіль.

7 квитків на відвідування конкурсу виграли наступні особи:39-річний Андрій Іванов, який піде на шоу з дружиною Оленою. Андрія читає наш сайт близько 10-ти років, працює фінансистом, конкурс «Княгиня України» вже відвідував, тому і прийняв участь у розіграші.


30-річна юристка Тетяна Мовлян розповіла, що на конкурс забере свою подругу, жінка також досить давно читає наш сайт, близько 7 років.35-річна Вікторія Безіменко, яка також є нашою давньою прихильницею отримала 3 білети, один з яких дістався її улюблений донечці Камілі. Віка працює начальницею відділу кадрів у Чернігівському медичному центрі сучасної онкології, на шоу окрім доньки з Вікою піде її чоловік Петро.

Що ж, вітаємо наших переможців, а нашим читачам радимо слідкувати за наступними розіграшами на нашому сайті.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: квитки, розіграш, конкурс

Добавить в:
 
 


Центр Комплект