Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Рух транспорту по вулицям Пухова та Всіхсвятській, відкриють після 16 грудня
Рекламодателям

Радио
Радио

Рух транспорту по вулицям Пухова та Всіхсвятській, відкриють після 16 грудня

 

На перехресті вулиць Генерала Пухова та Всіхсвятської у Чернігові завершується ремонт магістрального водогону, через який питна вода надходить в житлові будинки району вулиць Рокосовського – 1-го Травня – Пухова. Сталева труба була прокладена ще у 1988 році, перебувала в аварійному стані, про що свідчить кількість аварій, що відбулися тут.

Щоб мінімізувати вартість ремонту труби, "Чернігівводоканал" проводить всі роботи на цій ділянці власними силами. Через це основні витрати, а це – понад мільйон гривень, пішли на матеріали.

За попереднім планом, роботи на цій ділянці мали б тривати до 14 січня, але працівники "Водоканалу" впоралися на місяць раніше. На зимовий період місце проведення робіт на проїзній частині дороги ущільнять асфальтним сколом. А вже по весні тут буде відновлено асфальтобетонне покриття. Рух транспорту по вулицям Пухова та Всіхсвятській, відкриють після 16 грудня.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Пухова, Всіхсвятська, транспорт, Чернігівводоканал

Добавить в:
 
 


Центр Комплект