Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Рух транспорту по вулицям Пухова та Всіхсвятській, відкриють після 16 грудня

Рух транспорту по вулицям Пухова та Всіхсвятській, відкриють після 16 грудня

 

На перехресті вулиць Генерала Пухова та Всіхсвятської у Чернігові завершується ремонт магістрального водогону, через який питна вода надходить в житлові будинки району вулиць Рокосовського – 1-го Травня – Пухова. Сталева труба була прокладена ще у 1988 році, перебувала в аварійному стані, про що свідчить кількість аварій, що відбулися тут.

Щоб мінімізувати вартість ремонту труби, "Чернігівводоканал" проводить всі роботи на цій ділянці власними силами. Через це основні витрати, а це – понад мільйон гривень, пішли на матеріали.

За попереднім планом, роботи на цій ділянці мали б тривати до 14 січня, але працівники "Водоканалу" впоралися на місяць раніше. На зимовий період місце проведення робіт на проїзній частині дороги ущільнять асфальтним сколом. А вже по весні тут буде відновлено асфальтобетонне покриття. Рух транспорту по вулицям Пухова та Всіхсвятській, відкриють після 16 грудня.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Пухова, Всіхсвятська, транспорт, Чернігівводоканал

Добавить в: