• Брухт Минус 40
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » В історичному музеї відкрилась тематична індійська виставка, де можна поміряти ошатні сарі

Радио

В історичному музеї відкрилась тематична індійська виставка, де можна поміряти ошатні сарі

 

Поринути в екзотичний світ Індії, відчути її історію та ознайомитися з культурою відтепер можна у Чернігові. В обласному історичному музеї імені Василя Тарновського відкрилась виставка, присвячена країні Стародавнього Сходу. Експозиція налічує понад 20 унікальних експонатів - антикварні предмети побуту Індії 18 сторіччя, зброю, статуї, національний одяг тощо. Привезли їх до обласного центру з фондів інших музеїв України та приватних колекцій. Щоправда, 5 старовинних речей, представлених на виставці, - належать чернігівському історичному музею.

Артефакти потрапили до фонду закладу з Московського історичного музею ще за радянських часів.
Крім історичних предметів, на виставці показують фільми про красу та унікальність Індії, а також доповнюють екскурсійну програму інтерактивною частиною - східними танцями у національному вбранні –сарі.

До речі, відвідувачі виставки матимуть можливість відчути дух Індії, примірявши цей незвичний одяг. Враховуючи "червону" карантинну зону, відвідати музей нині можна лише за наявності "зеленого" ковід-сертифікату.

Експозиція триватиме протягом 10 місяців до жовтня 2022 року.Джрело: телеканал "Новий Чернігів" 

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: музей, виставка

Добавить в:
 
 


Центр Комплект