Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » «76 днів»: чернігівцям презентували стрічку мандрівного фестивалю «Docudays»

Радио
Радио

«76 днів»: чернігівцям презентували стрічку мандрівного фестивалю «Docudays»

 

Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно «Docudays», який подорожує світом, не оминув і Чернігів. Присвячений правам людини, він об’єднав чимало країн -– від Канади до Ірану, і від Фінляндії до Аргентини. Цьогоріч у кінопрограмі представлено 95 документальних стрічок. Тема 18-го «Docudays UA» - право людини на здоров’я.

В Чернігові представили фільм під назвою «76 днів» - це реальні історії людей, які опинилися в епіцентрі пандемії у чотирьох лікарнях Уханя. Тут є зворушливі розповіді про батьків, які не можуть побачити свою новонароджену дитину, і про наполегливу медсестру, яка прагне повернути особисті речі сім’ям загиблих. Після перегляду фільму розумієш, що пандемія розділила наше життя на до і після, ділиться враженнями Юлія Дарницька.

Мета міжнародного фестивалю «Docudays» – сприяти популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні. Після кінопоказу глядачі мають змогу долучитися до дискусії.
Щороку «Docudays UA» традиційно презентує кращі фільми в регіонах України, покази тривають з жовтня по грудень як онлайн, так і офлайн.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: фестиваль, кіно

Добавить в:
 
 


Центр Комплект