Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Біля «політехніки» збудують першу в області льодову арену

Біля «політехніки» збудують першу в області льодову арену

 

Президент України Володимир Зеленський анонсував, що у межах програми «Здорова Україна» у 19 обласних центрах, в тому числі й Чернігові, будуть збудовані льодові комплекси згідно з міжнародними стандартами. Про це повідомляє сайт Чернігівської ОДА.Льодова арена спочатку планувалась в рамках будівництва Палацу спорту, але для отримання більших політичних бонусів від імені Президента вирішили зробити 2 окремі об'єкти.

Наразі Чернігівська ОДА спільно з Офісом Президента опрацювали варіанти розміщення майбутньої льодової арени та загальні вимоги до земельних ділянок.

Уже попередньо визначено ділянку під будівництво льодової арени — біля Національного університету «Чернігівська політехніка». Вибір місця зумовлений наявністю вільної від забудови та мереж земельної ділянки, поруч розташовані кілька готелів. А ще потенційними відвідувачами льодової арени будуть тисячі студентів, які навчаються у Чернігівській політехніці.

Оскільки будуватимуться об’єкти за типовим проєктом, то на часі робота з його адаптації до обраної ділянки, підписання договору з Федерацією хокею.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: арена, політехніка

Добавить в: