Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Повний абзац. У Прилуках триває «сміттєве протистояння»

Повний абзац. У Прилуках триває «сміттєве протистояння»

 

Мешканці багатоповерхівок по вул.Київській, 313, Гімназичній, 45 та Соборній, 40 сваряться за місцерозташування контейнерного майданчика для сміття не один місяць. Директор КП "Послуга", яке займається вивезенням побутових твердих відходів розповів передісторію цього конфлікту.Руслан Ніязов директор КП "Послуга":
- Контейнерні майданчики розташовувались поблизу будинку по вул. Київська, 313. До недавнього часу там розташовувалось відділення
"Укрпошти" і вказаний контейнерний майданчик був погодженням рішенням виконкому і нікому не доставляв ніяких незручностей. Десь років 8 він повністю влаштовував мешканців.
-  Не так давно на адресу КП "Послуга" надійшла скарга від мешканців даного будинку, у в’язку з тим, що контейнер не відповідає санітарно-екологічним нормам і стоїть занадто близько до будинку.


Реагуючи на цю скаргу КП "Послуга" перенесло ці баки в інше місце. Але після переміщення контейнерів почалися досить неприємні речі.


Руслан Ніязов директор КП "Послуга":
- Почались випадки самовільного перекидання і перетягування контейнерів і розпочалась ось ця епопея...
- У зв’язку з цим ми змінили схему-графік вивезення сміття.


Але і це не влаштувало мешканців багатоповерхівок. Тож Руслан Ніязов запропонував їм самим обрати місце для баків. Наразі суперечки між людьми тривають і місце так і не обрали.Джерело: телеканал "Прилуки"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сміття, Прилуки, Ніязов, конфлікт

Добавить в: