Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Олександр Овчинніков буде працювати головним Дідусем-Чарівником на Новорічні свята у Чернігові
Рекламодателям

Радио

Олександр Овчинніков буде працювати головним Дідусем-Чарівником на Новорічні свята у Чернігові

 

Наближається Новий Рік - найулюбленіше і для дорослих, і для дітей свято чудес. Нам усім так не вистачає казок і чарівництва в житті! Тому, ставши дорослими, ми прагнемо подарувати вже власним дітям, які так вірять у чари і так захоплено чекають наближення свята, казку з новорічною ялинкою, Дідусем та Снігуронькою.

Як повідомляв наш сайт раніше для дітей з 18-го грудня відчинить свої двері Резиденція Дідуся. Ми ж скориставшись нагодою, вирішили познайомитися та поспілкуватися безпосередньо з Дідусем.Отже, знайомтесь і ви, дорогі читачі: Олександр Овчинніков, 26 років, закінчив Чернігівський педагогічний університет за спеціальністю «Фізична культура та хореографія», зараз - директор агенції дитячих та дорослих свят «Golden time».

- Олександре, як ви опинилися у цій сфері діяльності? Чи легко приносити радість дорослим та діткам?
- Для мене легко. Проведення свят стало улюбленою справою життя. Ще у школі, десь у 11-му класі, однокласниця, яка була аніматором, попросила мене замінити її та спробувати побути Піратом на дитячому святі. Треба сказати, що я ще вмію танцювати, бо з 7 років займався у клубі спортивно-бального танцю «Аеліта». Тоді я вигадав якісь ігри, і мій перший виступ у боулінг-клубі «Світлофор» пройшов гарно і весело. Пам'ятаю, мені навіть заплатили за це, і я був щасливий. Після цього, ще кілька разів просили побути аніматором. Мені подобалася реакція дітей та батьків, і я зрозумів, що це «моє».

Згодом самостійно зробив свій перший костюм Пірата, купив якийсь реквізит (м'яч, скакалку, кульки та ін.) та вирішив дати оголошення. Для цього створив групу на сайті ВКонтакте, розмістив перші оголошення про свої послуги, і люди почали звертатися. А після одного-двох виступів, запрацювало «сарафанне радіо». Я зрозумів, що мені потрібно розвиватися у цьому напрямку, і почав шити інші костюми. Згодом все переросло у цілу базу свята: навчився вигадувати сценарії, крутити кульки, малювати. Тут і став у нагоді мій танцювальний досвід. Кількість звернень почала зростати.
На 2-му курсі університету я почав проводити дорослі свята, зокрема, організував 30-річний ювілей у Сновську. А коли познайомився з майбутньою дружиною, ми почали працювати разом: Анна - діджеєм на музичній апаратурі, а я – ведучим програми. Таким чином, 4 роки тому, ми організували наше агентство дитячих та дорослих свят «Golden time».- Ви вперше виконуєте функції «Дідуся» при міському турцентрі? Як думаєте, чому вибір упав на вас?
– Ідея народилася ще 4 роки тому. На одному з дитячих свят, які я вів, була присутня Катерина Литвин (головна спеціалістка відділу культури управління культури та туризму міської ради) зі своїм сином. Їй сподобалося, як я працюю, і вона поділилася своєю ідеєю. Думаю, Катерина обрала мене, як одного з найсильніших аніматорів у місті, і тому, що ми з дружиною працюємо з повною віддачею, продумуємо все до дрібниць, влаштовуємо всі свята з душею та даруємо людям лише позитивну енергію. Минулого року через пандемію ми не влаштовували новорічних свят для дітей. А в цьому Резиденція Дідуся-Чарівника починає працювати з 18 грудня.- Чому саме «Дідусь», а не Дід Мороз, Святий Миколай чи Санта-Клаус? У різних містах нашої країни, подібні свята анонсовані за участі саме таких персонаів, а не просто Дідусь без будь-якої приставки. У якому костюмі плануєте бути присутнім у Резиденції?
- Таку назву придумала Катерина Литвин ще 4 роки тому. Причина зрозуміла – ми відходимо від російських понять, традицій. На сьогодні Дід Мороз став не просто Дідусем, а Дідусем-Чарівником. Костюм підготував туристичний центр. Він складається з червоної шапки з білим пухом, білої пухнастої бороди, теплого зимового светра червоного кольору з новорічною тематикою, штанів коричневого або синього кольору та червоних чобіт. Додатковими атрибутами будуть окуляри та палиця з кулею на верхівці.

- Що являє собою Резиденція Дідуся-Чарівника?
- Резиденція – це своєрідний Дім Дідуся-Чарівника, де він живе. До нього приходять дітки, щоб подивитися своїми очима на нього, та де він живе, поділитися з ним своїми потаємними мріями. Привести дітей на годинну розважальну анімаційну програму з Дідусем-Чарівником до туристичного центру (ТІЦ), батьки можуть, починаючи з 18 грудня у такий час:
Початок о 13:00, потім о 14.30 та 16:00.
19.12 - 20.12 – о 14.30 та 16:00;
25.12, 26.12, 27.12 – о 13:00 та 18.00;
28.12, 29.12, 30.12 – о 12:30 та о 17:30.

Цього року дітки можуть написати листа Дідусю-Чарівнику, які 20 грудня полетять з міста Легенд до нього, тобто до мене, а також, до моїх колег з Європи. Крім цього, 30 та 31 грудня дітки зможуть почути голос Дідуся-Чарівника з особистим привітанням з Новим роком! Замовити дзвінок по телефону для своїх діток просто: потрібно відкрити форму за посиланням, заповнити дані та у визначений день не пропустити його.- Скільки коштує замовити вас до себе у гості та ким ви виступаєте? Дідусем, Святим Миколаєм, Дід Морозом чи Санта-Клаусом? Костюм ваш власний чи орендуєте? Чи є незвичайні елементи ?
– Костюм замовляв в Інтернеті, ціну вже не пам’ятаю. Він відрізняється від того, в якому я приймаю діток у Резиденції. За традицією - це червона з білим обрамленням шуба, пояс, рукавички, мішок з подарунками. Палицю майстрував сам. Зробити замовлення можна до Дня Святого Миколая 19 грудня, на католицьке Різдво та на 31 грудня. Я приїжджаю в якості Діда Мороза зі своєю онучкою – Снігуронькою. Зазвичай батьки просять приїхати разом із Снігуронькою. Ми завжди й приїжджаємо лише вдвох. Костюм для Снігуроньки теж замовляли в Інтернеті. У цьому році будемо представляти 20-хвилинну розважальну програму-вітання. Я розмовляю українською мовою, Снігуронька – російською. Замовлення коштує 700 грн. 31 грудня працюємо з 15.00 до 23.30.


– До дітей якого віку вас зазвичай запрошують приїхати? Про що вас запитують діти під час зустрічі? Чи був якийсь незвичайний випадок у вашій практиці?
- Зазвичай Діда Мороза зі Снігуронькою замовляють до дітей від 1 до 10 років. Під час укладання програми батьки кажуть, що вміють діти: малювати, танцювати співати чи розповідати вірші. І ми, відповідно, складаємо програму. Зазвичай діти запитують: «Чи прочитав ти мого листа? «Чи справжня у тебе борода?» «Де ти живеш?»Екстремальних ситуацій, як таких, щоби доводилося битися чи тікати - у нас не було, сподіваюся, і не буде. Часто дитина спочатку трохи соромиться і не йде до мене на руки. А в міру спілкування вже не хоче відпускати. Як правило, батьки завжди запрошують за святковий стіл, але ми завжди відмовляємося. Снігуроньці зазвичай дарують коробки з цукерками, шоколадки, шампанське, а дітки пригощають нас мандаринками.

- Чи є у вас дітки? До них теж приходять Дід Мороз зі Снігуронькою?
- Так, у нас є донечка та синочок. Поліні 8 років, а Макарчику 1 рік. Звичайно, цього року синочок побачить Діда Мороза зі Снігуронькою вперше. Коли Поліні було 4 роки, мене запросили на новорічне свято у дитячий садок, до якого ходила моя донька. Я проводжу свято, завершую текст, кружляю з дітьми у хороводі.. настає тиша і раптом моя донька голосно каже: «А ви знаєте, що мій тато - Дід Мороз!» Я не розгубився і відповів, змінюючи голос: «Дівчинко моя, я для всіх діток - татко!» Я хоч і змінюю голос, але поклик крові не обдуриш - впізнала по нотках голосу та по очах. Зараз вона, знає, ким працює тато, бачить, як ми гримуємося і виїжджаємо вже в костюмах, але все одно вірить.

- Що найголовніше у спілкуванні з дітьми та їхніми батьками, як правильно налагоджувати контакт?
- Найголовніше – культурне спілкування з людьми та порозуміння. У своїй роботі ми працюємо з повною віддачею, даруємо свою енергію, а люди нам віддають свою. Відбувається такий взаємообмін. Якщо працювати в півсили – не буде замовлень. Люди відчувають, що ми не просто виконуємо ролі, а віддаємо частинку своєї душі. Згодом знайомі нас рекомендують іншим. Буває, що рік у рік ми приходимо до однієї й тієї ж дитини: вона нас згадує, а ми - її, і бачимо як вона виросла.

- Скільки дитячих свят, інших заходів ви проводите за рік? Коли замовлень більше і від чого це залежить?
- Ми організовуємо всі дитячі та дорослі свята, які приносять людям радість. Для дітей - це дні народження, новорічні ранки та випускні у дитсадках та школах (4-ті класи). Для дорослих - корпоративи, весілля, випускні, ювілеї, дні народження, організуємо романтичні вечері, пропозиції руки та серця, виїзні церемонії. Як правило, програми складаю я, а оформленням свята (весільна флористика: букети, арки, композиції з живих квітів для прикраси зали та виїзних церемоній; прикраса фотозони, святкового столу, оформлення пляшок, келихів, свічок, бутоньєрками – гостей та ін.) займається моя дружина та церемоніймейстер – Анна Овчиннікова, 29 років. Для дитячих свят – це оформлення фотозони, прикраси у вигляді різнокольорових фігур з куль різної величини.
Зазвичай, у грудні – замовлення на передноворічні та новорічні свята, у травні-червні – на випускні, влітку – на весілля. На рік ми проводимо 700-800 дитячих та дорослих свят.

– Ви можете придумати цікаву програму для будь-якого дитячого персонажу? Скільки костюмів у вашому арсеналі?
- Так, для будь-якого. У мене понад 50 костюмів: Клоуна, Пірата, графа-Дракули, людини-Павука, Телепузика, Скелета, Єдинорога, Ельфа, Міньйона, Гаррі Потера та ін.

- Ви проводите корпоративи та свята для дорослих. Який найвіддаленіший куточок нашої області чи країни вам вдалося відвідати?
- Найвіддаленішим було, мабуть, місто Тернопіль – біля 600 км. Ми проводимо свята всюди, куди нас запросять (Київ, Славутич, Ніжин, Суми, Прилуки, Мена, Семенівка, Ріпки, Новгород-Сіверський та ін.) З досвіду можу сказати одне: щоб насолоджуватися святом і проведенням часу, людям потрібно бути налаштованим на свято та веселощі: відпустити усі тривоги та розслабитися. А ми в свою чергу викладемося на всі 100% і зробимо все, що від нас залежить, щоб свято запам’яталося надовго.

– Коли ви працюєте – люди відпочивають, а де ви самі любите відпочивати та чому?
- Ми любимо відпочивати за кордоном біля моря. А саме – у Єгипті, де завжди сонце, все включено, можна ні про що не турбуватися, піти в ресторанчик і посидіти в тиші під шум хвиль. Що стосується особисто мене, то я люблю риболовлю та полювання. У Чернігові любимо посидіти з дружиною та дітьми в «Mamamia» та «Суші-студіо».

Наталія Вербицька

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Овчинніков, Дідусь, свята, ведучий

Добавить в:
 
 


Центр Комплект