• Брухт Минус 40
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Учні Седнівського ліцею вирощують мікрогрін для шкільних обідів

Радио

Учні Седнівського ліцею вирощують мікрогрін для шкільних обідів

 

Замість вазонів з квітами на шкільному підвіконні росте мікрогрін. Зелень вирощують учні Седнівського ліцею. Вони саджають, поливають, а потім її кухарі додають до шкільних обідів. Лляний килимок змочують водою і кладуть в контейнер. А потім вкладають насіння – одне за одним. Свій перший урожай зібрали і куштували під час сьогоднішнього обіду, розповідають школярі Богдан Міщенко та Данило Шульженко.

Вперше мікрогрін, а це базилік, редиску, гірчицю і горох діти висадили тиждень тому. Зараз лотки з зеленню стоять на підвіконні у класі біології, розповідає директорка Седнівського ліцею Тетяна Ясочко.

Цей проєкт є реалізацією програми соціальне шкільне підприємництво міністерства освіти і науки України, розповідає кухар Валентина Волова.


У планах школи налагодити співпрацю з екоготелями, і продавати вирощену мікрозелень. Це буде підприємницькою діяльністю школярів, сказала Тетяна Ясочко.Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: мікрогрін, Седнів, школярі

Добавить в:
 
 


Центр Комплект