Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Три футбольні майданчики за майже 6 млн. гривень до кінця року побудують у Чернігові (фото)

Радио
Радио

Три футбольні майданчики за майже 6 млн. гривень до кінця року побудують у Чернігові (фото)

 

Управління ЖКХ м.Чернігова, повідомило на своїй сторінці у Фейсбуку, що до кінця року у Чернігові мають зявтися три футбольні поля. Адреси їх розташування: вул. Курсанта Єськова, 8, вул. Самострова, 22 і вул. Пухова, біля будинків 148-150.

На даний час укладено покриття поля, встановлені ворота, огорожа та опори для ліхтарів. Завершується облаштування освітлення. Усі роботи на спортивних полях будуть завершені до кінця поточного року.
На фото - роботи по вул. Курсанта Єськова.
На фото футбольний майданчик по вул.Єськова, 8

За інформацією сайту Прозорро відкриті торги по обранню виконавів цих робіт були завершені наприкінці вересня.
Відомо, що футбольний майданчик по Єськова, 8 обійдеться бюджету у 1 848 382 грн., переможець - ФОП "Живкович Артем Хайдарович", який будує зараз третій майданчик у місті для вигулу собак, вартістю трохи більше 1 млн. гривень.; майданчик по Самострова, 22 вартує 1 845 943 грн., його зводить ТОВ "Вудстіл"; вартість майданчика по вул. Генерала Пухова, 148-150 становить 1 978 916 грн., його також довірили зводити ТОВ "Вудстіл".

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: футбол, майданчик, Єськова, Пухова

Добавить в:
 
 


Центр Комплект