• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Підвищення пенсій: для кого і на скільки зростуть виплати?


Радио

Підвищення пенсій: для кого і на скільки зростуть виплати?

 

З 4 грудня 212 тисяч пенсіонерів з 313 на Чернігівщині почнуть отримувати більші пенсії. В середньому виплати зросли на 92 гривні. При цьому у кожної людини буде свій рівень підвищення. Він залежить від страхового стажу та інших чинників.

Відтепер мінімальна пенсія не може бути меншою за 1934 гривні. На розмір додаткових нарахувань впливає і понаднормовий трудовий стаж. До жовтня 2011 мінімум для чоловіків складав 25 років, для жінок – 20,а потім зріс до 35 та 30 років відповідно.

Збільшення мінімальної зарплати теж вплинуло на доплати. З грудня в Україні вона зросла з 6 тисяч до шести з половиною. Якщо вам за 65 років і ви не працюєте, та маєте страховий стаж не менше 35 років для чоловіків та 30 для жінок, отримає надбавку.


Усі перерахунку проведені автоматично. Затримок з виплатою пенсій немає, – запевнила Наталія Білозуб заступниця начальника головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Білозуб, пенсія, підвищення

Добавить в:
 
 


Центр Комплект