Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Конгрес-хол, коворкінг та тренінгові зали: в обласному молодіжному центрі розпочався ремонт

Радио
Радио

Конгрес-хол, коворкінг та тренінгові зали: в обласному молодіжному центрі розпочався ремонт

 

Конгрес-хол, коворкінг та тренінгові зали. 3 грудня в обласному молодіжному центрі розпочався ремонт. Про це Суспільному повідомила директорка комунальної установи Ірина Сімонова. За 58 мільйонів гривень протягом трьох років там мають створити сучасний простір для молоді – “Хаб соціального партнерства та інституційного розвитку”."Ремонтом передбачається майже все. Це комплексний підхід – заміна теплового та вентиляційного обладнання, електромереж, перетворення однієї зали кінотеатру в конгрес-хол, перетворення другої зали в зал трансформер, виставкова зала, коворкінг".

Всередині будівлю колишнього кінотеатру Щорса повністю перебудують, зовні пам’ятка архітектури не зміниться, лише відновлять фасад будівлі. Можливість показувати кінострічки залишиться, каже Ірина Сімонова.

"Це історія самого приміщення, тому звичайно така функція буде. У конгрес-холі ми лишаємо функцію кінотеатру, ми збережемо новий екран, залишаємо проектор, який так само доволі новий. Тут відбувалися презентаційні покази сучасних фільмів. Ми хочемо залишити це, як окремим кейсом, окремою послугою в цьому просторі. Це має бути працюючий, універсальний простір якісно надаючи послуги. Це буде таким суттєвим проривом, в досягненні кінцевої мети, яка буде слугувати класним кейсом для розвитку міста та розвитку області".

Ремонт будівлі обласного молодіжного центру мали почати у 2019 і зробити впродовж трьох років. Тоді вартість робіт становила 41,5 мільйон гривень. Роботи не почали через те, що проектну документацію не погодила київська Державна архітектурно-будівельна інспекція. Замість слова "реставрація", в документах йшлося про реконструкцію. А згідно з законодавством, пам’ятки архітектури можна тільки реставрувати. Цього року відкоригований проект вже реставрації молодіжного центру виграв конкурс у Державному фонді регіонального розвитку. Саме звідти виділили гроші на роботи. Завершити ремонт планують за три роки, каже Ірина Сімонова.

Джерело: Суспільне Ченрнігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт, Сімонова, гроші, реставрація, реконструкція

Добавить в:
 
 


Центр Комплект