• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Ніжині чоловіка, який був без маски з криками заштовхали до поліцейської машини (відео)


Радио

У Ніжині чоловіка, який був без маски з криками заштовхали до поліцейської машини (відео)

 

На ютуб-каналі журналіста та телеведучого Дмитра Гнапа, якого 1 листопада телеканал 24 відсторонив від роботи, через розбіжності у ставленні до вакцинації, з’явилося відео, на якому видно, як у м.Ніжин поліцейські з криками заштовхують до службової поліцейської автівки чоловіка, який перебував у громадському місці без маски. Чоловік упирався і вимагав скласти акт про затримання.

Як прокоментувала нашому виданню речниця ГУНП в Чернігівській області Наталія Слабеняк інцидент зафіксований на відео мав місце 13 листопада на ринку у м.Ніжин під час проведення перевірки з дотримання карантинних вимог. Одна з мобільних груп у Ніжині (у її складі були й поліцейські) виявила чоловіка, який перебував у громадському місці без захисної маски. На прохання вдягнути захисну маску та представитися чоловік категорично відмовився. У громадському місці він поводився зухвало, нецензурно висловлювався на адресу учасників мобільної групи.Постанова Кабміну 1236-09.12.2020 року (зі змінами) передбачає носіння захисних масок у громадських місцях та, зокрема, на ринках. Згідно цієї ж постанови, документи які посвідчують особу, у чоловіка мали бути при собі.

Для встановлення особи та складання адміністративних протоколів, чоловіка затримали у порядку ст. 260 КУпАП та застосовано заходи фізичного впливу.
Поліція склала відносно громадянина адміністративні матеріали, які нині скеровано до суду.

Діям поліцейських буде надано оцінку під час службового розслідування.

На відео видно, що цей чоловік візуально дуже схожий на ту людину, яка вступила у суперечку на Центральному вокзалі Чернігова з патрульним, коли поліцейський зробив зауваження за те, що той їв пиріжок без захисної маски.

Довідково:

Під час складання протоколу про адміністративне затримання посадова особа, що здійснює адміністративне затримання, роз’яснює особі, яка вчинила адміністративне правопорушення, її права, передбачені ст.ст. 55, 56, 59, 63 Конституції України та ст 268 КУпАП, а саме: знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання, при розгляді справи користуватися юридичною допомогою, виступати рідною мовою і користуватися послугами перекладача, якщо не володіє мовою, якою ведеться провадження; оскаржити постанову по справі.

Протокол підписується посадовою особою, яка його склала, і затриманою особою. У разі відмови затриманої особи від підпису протоколу в ньому робиться запис про це.

Необхідно звернути увагу, що про місце перебування особи, затриманої за вчинення адміністративного правопорушення, негайно повідомляються її родичі, а на її прохання − адміністрація за місцем роботи чи навчання. Цього вимагає також норма ст. 29 Конституції України, згідно з якою про арешт або затримання людини має бути негайно повідомлено родичів заарештованого чи затриманого. Час та дата повідомлення родичів зазначається в протоколі.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ніжин, вакцинація, затримання

Добавить в:
 
 


Центр Комплект