Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » В Масанах почали будувати третій майданчик для собак за мільйон гривень
Рекламодателям

Радио

В Масанах почали будувати третій майданчик для собак за мільйон гривень

 

Сьогодні наші читачі надіслали нам світлини, на яких видно, як споруджується майданчик для вільного вигулу собак в Масанах на вул.Красносільського. Два таких вже побудовано та відкрито для користування в цьому році - у Березовому гаю (вартість 1 125 283 грн.) та на розі проспекту Миру та вулиці Софії Русової (вартість 1 мільйон 600 тисяч гривень).

Згідно інформації з сайту Прозоро, роботи виконуватиме ФОП "Живкович Артем Хайдарович" на умовах спрощеної допорогової закупівлі, вартість робіт - 1 046 974 грн.

Як повідомила нашому виданню Вікторія Ковтонюк працівниця сектору закупівель управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради допорогову закупівлю саме робіт, а не товарів та послуг можна проводити, якщо сума не перевищує 1.5 млн. гривень.

ФОП "Живкович Артем Хайдарович" вже перемагав у тендерах, які оголошувало ЖКХ, наприклад, на будівництво дитячого майданчику, вартістю майже 2.5 млн. гривень.
Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:
 
 


Центр Комплект