• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Більше 200 осіб можуть відселити з гуртожитку Чернігівського ліцею залізничного транспорту


Радио

Більше 200 осіб можуть відселити з гуртожитку Чернігівського ліцею залізничного транспорту

 

Про це стало відомо на сьогоднішній нараді у мерії. Очільник міста Владислав Атрошенко підняв питання подальшої долі гуртожитку, через звернення депутата та начальника управління освіти Чернігівської міської ради Василя Білогури. У приміщенні гуртожитку по вул. Бакуринського, 18А на початку вересня трапилась пожежа, після чого його перевірили представники ДСНС Чернігівської області та виявили там низку порушень у сфері пожежної безпеки, які потрібно усунути до 16 лютого 2022 року. Витрати на це питання можуть скласти близько 4 млн. гривень.В гуртожитку проживає 209 студентів з області та декілька десятків мешканців зі зруйнованого гуртожитку по вул.Попудренка, 16.
Мер Атрошенко, розмірковуючи над цим питанням пояснив присутнім, що на відміну від Чернігівського вищого професійного училища побутового обслуговування даний заклад не перебуває на балансі міськради, тож і приймати будь-які фінансові рішення, направлені на усунення недоліків пожежної безпеки місто з юридичної точки зору не може, та й зайвих коштів на такі витрати у бюджеті міста нема.

Очільник міста зазначив, що більшість подібних споруд були збудовані більше 40 років тому, коли не тільки пожежні правила і норми були відмінні від діючих, але і норми ДБН (державні будівельні норми), які стосувалися, наприклад, розмірів пройомів вікон, дверей, тощо, були зовсім інші

- За сучасними нормами подібні заклади повинні бути оснащені не тільки системою оповіщення, а і системами пожежогасіння, і фінансово ми неспроможні це забезпечити, - сказав Атрошенко.

- Нормативи по багатьох напрямках, не тільки пожежної безпеки не виконуються і не можуть бути виконані. Тут треба на рівні Уряду брати до уваги такі питання. І ДСНС та інші служби, які подають в суд та зупиняють роботу гуртожитків по суті праві, але по факту...

- Якби це було наслідком недбалості, це була б одна справа, але ми не можемо вирішити таку проблему в стислі терміни за 3-6 місяців. У міста є безліч інших нагальних проблем.

- По гуртожитку треба сідати і домовлятися з представниками обласної влади, треба закликати колег з Чернігівської ОДА та запросити представників ДСНС та намагатися спільно знаходити рішення, бо інакше людей прийдеться виселяти, - підсумував Атрошенко.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: гуртожиток, Атрошенко

Добавить в:
 
 


Центр Комплект