• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Чернігові запрацювала станція з очищення та знезалізнення води


У Чернігові запрацювала станція з очищення та знезалізнення води

 

Якісна, чиста та безпечна. Саме таку воду питимуть чернігівці прямо з-під крану. По вулиці Козацькій, 26-А запрацювала перша у Чернігові станція з очищення та знезалізнення води. Для мешканців мікрорайону це особливий і важливий об’єкт. За багато років в трубах, через які від насосної станції № 2 «Подусівка» тече вода до тутешніх абонентів, накопичилося багато залізного осаду, а у питній воді показники вмісту цього хімічного елементу значно перевищують допустимі норми.

На будівництво станції знезалізнення «Чернігівводоканал» витратив понад 6,6 мільйонів гривень з коштів власної інвестиційної програми. Оптимальним варіантом для Чернігова, було б будівництво потужної станції знезалізнення на водонасосній станції №2 «Подусівка», розрахованої на постачання 20 тисяч метрів кубічних води на добу. За таких умов якісну воду отримувала б третина Чернігова, адже вода в інших мікрорайонах також потребує очищення. Та на реалізацію такого проекту на сьогодні немає коштів. Вартість станції близько 7 мільйонів євро.


За словами керівника «Чернігівводоканалу» Сергія Малявка, якість води, що подається в будинки після станції знезалізнення, вже оцінили споживачі. Лабораторні показники покращилися в рази. Переконався в цьому і очільник Чернігова Владислав Атрошенко.

Облаштування аналогічної станції планується в подальшому і на вулиці Льотній. Наразі по даному об’єкту готовий проект та триває пошук фінансування.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Малявко, Чернігівводоканал

Добавить в:
 
 


Центр Комплект