• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » В обласному філармонійному центрі завершують реставрацію


В обласному філармонійному центрі завершують реставрацію

 

Замінять крісла у концертному залі, дообладнають сцену і встановлять підйомник для людей з інвалідністю. В обласному філармонійному центрі завершують реставрацію. Почали її у 2019, замінили вікна та двері, відреставрували фасад і облаштували внутрішній двір. У жовтні цього року перейшли до внутрішніх робіт. Загалом на всі роботи мають витратити майже 32 мільйони гривень – це гроші з державного та обласного бюджетів, розповідає гендиректор обласного філармонійного центру Сергій Теребун.У залі замінять крісла на наступному тижні. Для людей з інвалідністю облаштують спеціальні місця. Вони зможуть скористатися і підйомником, якого раніше у філармонії не було. Також мають доробити зовнішнє підсвічування та вентиляцію.

Як сказав Сергій Теребун, вони хочуть продовжити проєкт і отримати ще фінансування.

Для того, аби погода не заважала проводити концерти влітку у внутрішньому дворику, там хочуть зробити накриття. Перший концерт у філармонійному центрі планують провести 25 грудня – поставити рок-оперу "Ісус Христос – суперзірка" українською мовою. На це вже отримали ліцензію.Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Теребун, філармонія, ремонт

Добавить в:
 
 


Центр Комплект