• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » 11 маршрутів шукають своїх перевізників у Прилуках


11 маршрутів шукають своїх перевізників у Прилуках

 

Перший в цьому році конкурс на визначення перевізників, які обслуговуватимуть 11 автобусних маршрутів відбудеться 7 грудня. Відповідний проект рішення оприлюднили на сайті Прилуцької міської ради 18 листопада. В ньому також йдеться про розірвання договору із восьми перевізниками, які досі обслуговували чи обслуговують ці маршрути.Детальніше про шляхи виходу із кризи в системі громадських перевезень, яка виникла в Прилуках знімальній групі ТК "Прилуки" розповів заступник міського голови Олександр Сивенко.

Так, за словами посадовця більшість маршрутів заявлених на конкурс або необслуговуються, здебільшого через нерентабельність, так і не знаходили свого перевізника або взагалі нові.

"Конкурс відбудеться на наступних маршрутах: маршрут 3А вул. Густинська-Залізничний вокзал (на цьому маршруті перевізника жодного разу не було), 4А школа № 13 – військове містечко № 12 (це теж новий маршрут), №5А Дослідна-Залізничний вокзал (це було прохання мешканців мікрорайону газове зробити підвезення дітей до школи №9), № 13 ПУТТ- Залізничний вокзал-Дослідна (рух автобуса на ньому було припинено у 2011 році), №14 Дослідна-Івушка, №18 Івушка-селище Будмаш (існував до 2009 року), № 20 273 квартал- Залізничний вокзал (договір було розірвано у липні 2020 року), № 22 Залізничний вокзал- Школа № 13 (це новий маршрут), №25 Дослідна - "Нафтовик" (рух автобусу було припинено у 2013 році), №26 273 квартал- вулиця Житня-Дослідна (рух автобусу було припинено у 2019 році) і № 35 273 квартал – Івушка (договір було розірвано у 2019 році)", - сказав Олександр Сивенко.

Наразі до конкурсу виявили інтерес всього три перевізника по маршрутах №14 Дослідна-Івушка та №26. По останньому вже сьогодні виконавчий комітет планує укласти тимчасовий договір.

"Три перевізника подали пакети документів на конкурс, вони подаються у двох конвертах. А третій пакет документів узнаємо тільки на конкурсі на який маршрут подав документи третій перевізник", - розповів Олександр Сивенко.

В одному конверті міститься вся інформація про перевізника - його відкривають на наступний день після припинення прийому документів, в другому - заява перевізника із бажаним маршрутом, він відкривається під час проведення конкурсу.

За словами Олександра Сивенка необхідність поновити перевізників на всіх автобусних маршрутах виникла через те, що, у жовтні перевізники без погодження виконкому підвищили вартість проїзду у громадському транспорті до 9-ти гривень. Їх двічі попередили, що якщо вони не знизять ціну, то договори з ними розірвуть, пише Суспільне.

Підняти у Прилуках тарифи законним способом не можливо через відсутність засідань місьбкої ради (сесій).

"В нас, на жаль, міська рада не працює і тому ми не можемо, якби й хотіли, підняти вартість проїзду на міських автобусних маршрутах. Розглянувши цю першопричину члени виконавчого комітету констатували, що спочатку міські депутати мають розглянути це питання, і відхилили даний проєкт рішення. Перевізники, побачивши це, із 26 жовтня вже ставлять 9 гривень", - сказав Олександр Сивенко.

Загалом у місті 18 маршрутів, на 6 із них перевізники самі написали заяви про розірвання договорів. Востаннє офіційно вартість проїзду у Прилуках підвищували 3,5 роки тому, у травні 2018-го – до 5 гривень. Розглянути проєкт рішення про розірвання договорів із перевізниками має виконавчий комітет на засіданні 7 грудня.

Джерело: ТК "Прилуки"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, автобус, маршрут

Добавить в:
 
 


Центр Комплект