• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Городнянський ветеринар врятував єнота


Городнянський ветеринар врятував єнота

 

16 листопада на прийом до ветлікаря Максима Соболевського потрапив особливий пацієнт — єнотовидна собака.
«Поступила екзотична подруга на прийом. Попала під зуби мисливським собакам. Добрі люди врятували і прихистили. Дуже налякана, але все буде добре!».

Як виявилось, тварині довелось зустрітись у лісі з мисливськими собаками. Вони почали не неї полювання. Особливістю єнотовидних собак є їхня хитрість — у разі смертельної небезпеки вони придурюються мертвими, що й було втілено Максимовою гостею в життя. Тваринку без ознак життя у лісі знайшов мешканець одного з ближніх сіл. Підійшовши ближче, він побачив, що не все так погано. Хоч собаки і встигли нанести кілька ран від укусів, але вони не являють собою смертельної небезпеки. Чоловік і доставив єнотовидну собаку у ветклініку.

Максим каже, що рани від укусів навіть зашивати не довелось — просто обробили належним чином і проведуть курс лікування антибіотиками. Після чого гість зможе повернутися до звичного способу життя. Тваринка, за словами лікаря, ще дуже молода. Тож жахлива пригода, яка повинна навчити обережності, для неї позаду, а життя — попереду.

Джерело: Новини "Городнянщини"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: єнот, Городня, ветеринар, Соболевський

Добавить в:
 
 


Центр Комплект