• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Старт біатлонного сезону. Хто з чернігівців змагатиметься на Кубку світу?


Старт біатлонного сезону. Хто з чернігівців змагатиметься на Кубку світу?

 

Деякі чернігівські біатлоністи пропустять перший етап Кубку світу, який стартує вже 27 листопада у шведському місті Естерсунд. На заключному тренувальному зборі в Норвезькому Бейтостолені ковід скосив більшу частину чоловічої збірної. Всі спортсмени були вакциновані, тому більшість з них перенесла хворобу у легкій формі. Наразі на самоізоляції перебувають Артем Прима, Руслан Ткаленко, Артем Тищенко та Сергій Семенов.


Чернігівські біатлоністи входять до основного складу команди групи “А”, що готується до зимових Олімпійський ігор-2022 року. Але через ковід чоловіча команда, яка зазнала серйозних змін, на першому етапі буде виступати у змішаному складі.

Після ротації в команді у першому етапі Кубку Світу змагатимуться два наших земляки. У складі жіночої збірної – Ірина Петренко (Варвинець), у чоловічій – Андрій Доценко. За словами Андрія Дериземлі з кандидатами, які захищатимуть честь України на Олімпійських іграх у Пекіні, планують визначитися вже до кінця року.

Джерело: Телеканал Новий Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: біатлон

Добавить в:
 
 


Центр Комплект