• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Чернігові з початку року померли 17 вакцинованих людей


У Чернігові з початку року померли 17 вакцинованих людей

 

Про це сьогодні на нараді в мерії повідомив очільник 2-ї міської лікарні Владислав Кухар, який традиційно звітує про ковід-статистику в обласному центрі. Загальна кількість померлих, у яких було встановлено ковід - з 1 січня по сьогодні - 688 осіб. З 17-ти померли вакцинованих, лише 6 були вакциновані 2-ї дозою. Атрошенко під час озвучення цієї інформації зазначив, що правильніше буде рахувати лише тих, які були вакциновані 2-ма дозами і це наочно демонструє те, що щеплення - надійних захист.Тут слід зазначити, що ця цифра могла б бути й більше, адже перша вакцина прийшла до України лише в лютому цього року, при цьому масова вакцинація стартувала в країні лише на початку липня, самі чернігівці більш-менш активно почали щепитися лише коли до міста завезли вакцину Пфайзер, щеплення якою спрощувало виїзд за кордон (також початок липня 2021) а друга хвиля вакцинації припала на зміни у законодавстві, якими закріпили перелік осіб, які підлягають вакцинації, та обмежили пересування невакцинованих у транспорті міжміського сполучення. Тож поки що зарано говорити про чітку статистику летальності вакцинованих та невакцинованих.

Владислав Вікторович також розповів, що вже 3-й тиждень у Чернігові спостерігається повільне зниження кількості захворілих на ковід, при цьому кількість госпіталізованих приблизно на тому ж рівні. На цьому тижні захворіли на ковід 1 202 (на минулому 1 748), одужали 352 (на минулому 221), госпіталізовано 191 особу (на минулому - 197), виписано 163 (на минулому 170), померли, як і минулого тижня - 38 осіб.

Зайнятість ковідних ліжок складає 376 (74.5%), важкість перебігу хвороби збільшується.
Щепилися першою дозою 104 783 особи (майже 44.6 % від кількості осіб, що підлягають вакцинації), 2 дози отримало 79 000 чернігівців, а це практично третина міста.

Кухар закликав керівників підприємств нагадати своїм підлеглим, що потрібно отримати 2-го вакцини, так як за його даними, досить значна частина людей, що отримали 1 дозу не приходять за другою, хоча строки спливли.

Хворих на ковід дітей також поменшало - зараз таких 52, з них троє лікується в умовах стаціонару.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Кухар, статистика

Добавить в:
 
 


Центр Комплект