• Брухт Минус 40
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » За підозрою у збуті наркоти затримали прилучан: Діану Селезько, Дмитра Ковтуна, Руслана Січкаря

Радио

За підозрою у збуті наркоти затримали прилучан: Діану Селезько, Дмитра Ковтуна, Руслана Січкаря

 

«11 листопада в Прилуцькому районі поліцейські задокументували злочинну діяльність групи місцевих мешканців, які систематично збували наркотики та психотропні речовини. Щоденний прибуток складав не менше 40 тисяч гривень.При обшуках за місцем мешкання членів угруповання вилучили близько 120 тисяч гривень та два кілограми наркотичних і психотропних речовин. За які у разі збуту спільники могли отримати ще майже два мільйони гривень», — повідомляє Сектор комунікації поліції Чернігівської області.

Підозрювані: 22-річна Діана Селезько, 31-річний Дмитро Ковтун та 38-річний Руслан Січкар.


За версією правоохоронців, лідерські функції в угрупуванні виконували прилучанка зі своїм Співмешканцем. Дівчина створила в інтернет-месенджері канал «Bliss market», за допомогою якого потенційні клієнти зв’язувалися з постачальником і замовляли амфетамін. Оплату замовлення проводили дистанційно. Після цього наркодилери робили «закладку» і надсилали покупцю фото з координатами місця, де її слід шукати. Поліцейські встановили, що в такий спосіб щодня здійснювалося не менше ста оборудок. А в деякі дні і до двохсот.

Слідчі оголосили затриманим про підозру за частиною 2 етапі 307 Кримінального кодексу (збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Фігурантам справи загрожує від 6 до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Р.S. Ще б була добре по ланцюгу з’ясувати, а звідки «дурь» прибувала в Прилуки. І кому наложить наркокартель, який дає «роботу» таким, як затримані.

«ВісникЧ» №46 (1853) від 18 листопада 2021, Валентина Остерська

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: наркотики

Добавить в:
 
 


Центр Комплект