• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Сергій Хаустов подзвонив колишньому голові сільради Василю Бойку о пів на другу ночі: «Михайлович, я вбив Ірину»


Радио

Сергій Хаустов подзвонив колишньому голові сільради Василю Бойку о пів на другу ночі: «Михайлович, я вбив Ірину»

 

У селі Кладьківка Куликівської громади тільки й розмов про вбивство 32-річної Ірини Крутько. Сиротами залишилися її четверо дітей. Старшенький Максим, середні Катруся і Ваня та дворічний Захар. У вбивстві жінки підозрюють чоловіка, 45-річного Сергія Хаустова.Кажуть, він наніс їй 50 ударів, з них 12 по голові, імовірно поліном. Закривавлена дровиняка лежала біля грубки. Де зараз Хаустов, невідомо. Поліцейські шукали його з собаками, однак взяти слід не вдалося.

У ніч з суботи на неділю, о пів на другу ночі, Хаустов зателефонував 65-річному Василю Бойку, колишньому сільському голові. А той вже повідомив поліцію.

— Сергій сказав: «Михайлович, я вбив Ірину». Причини не повідомив, пригадує Василь Бойко. — Я поцікавився: «Де діти?» Відповів: «Удома». Голос був такий, що здалося, він готовий до суїциду. Я йому сказав: «Не роби дурниць». Намагався заспокоїти. А він: «Я вже й так їх наробив»..! відключився.

— Михайловичу, Сергій із Запорізької області, як потрапив у Кладьківку?

— Фірма, яка орендує в нас землі, переганяла техніку. Так і опинився кілька років тому в нашому селі. Працював і на комбайні, і на тракторі, і токарем. Про таких кажуть «золоті руки». Зійшовся з Іриною. Батько її найстаршого сина помер, батько середніх діток мешкає окремо. Іра і Сергій придбали свою хату, ремонт зробили, воду провели, ванну поставили. Хазяйство тримали. Звичайна родина. Спільну дитину нажили.

— Кажуть, Сергій ревнував Ірину?

— Не знаю. Домисли. Ще коли я головою працював, вона ніколи зі скаргами не зверталася, що він її принижує чи б’є.


Я зараз працюю в агрофірмі «Кладьківка». Кожного ранку Сергій приходив на роботу тверезим. А через що все сталося, це тільки він можетюяснити. Мобільний телефон, з якого мені дзвонив, залишив удома на веранді. Я був там, поліція покликала.

— Правда, що Ірина лежала в ліжку?

— Так. Думаю, він ц туди поклав. Близько ми не підходили.

— Як діти реагували?

— Найстарший Максим ще змалку живе є бабусі. Катюша, бідна дитина, була дуже засмученою. Ваня по-чоловічому тримався, намагався заспокоїти сестричку.

Те, що сталося, — велика трагедія! Жаль Ірину, прикро за того, хто це зробив. Та найбільше шкода в цій історії дітей.

Відкрито провадження за статтею 115 Кримінального кодексу (умисне вбивство}. Поліція оголосила Хаустова в розшук. Йому загрожує від 7 до 15 років тюрми.

З початку року в області скоєно 26 вбивств

«ВісникЧ» №46 (1853) від 18 листопада 2021, Валентина Остерська

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Кладьківка, Хаустов, вбивство

Добавить в:
 
 


Центр Комплект