• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » 35-річному чернігівцю після раптового інсульту потрібна допомога


Радио

35-річному чернігівцю після раптового інсульту потрібна допомога

 

До нашої редакції з проханням про допомогу звернулася 56-річна Грабець Світлана Володимирівна – мати Степанюка Ігоря Сергійовича, 1986 року народження. З її завжди здоровим та працьовитим 35-річним сином раптово трапився інсульт.

До цього страшного випадку Ігор працював слюсарем-ремонтником у чернігівській компанії «Трейд Аква», що займається виробництвом спеціалізованих торгових акваріумів для продовольчих магазинів та супермаркетів у Ніжині, Одесі, Києві та інших містах.

На фото Ігор Степанюк до інсульту

1-го листопада Ігор поїхав у відрядження до Києва. Що саме сталося на об'єкті, поки що важко з'ясувати, оскільки після операції йому вдається вимовити тільки слово «так». Відомо, що водій пішов за кавою, а повернувшись побачив Ігоря, який стояв десь на висоті за метр від підлоги і з криком «Рука!» почав падати. Водій встиг підбігти і спіймати його просто до рук. Відразу викликав швидку допомогу. О 9.20 ранку медсестра швидкої допомоги зателефонувала матері Світлані Володимирівні та повідомила про те, що сталося, і сказала, що після обстеження за всіма ознаками з її сином стався інсульт. Зокрема, Ігор не міг усміхнутися, а тиск підскочив вище 200 мм рт.ст.

Все, що відбувалося далі, нам розповіла мама Ігоря:
- «Швидка» забрала його та відвезла до клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Києва. В лікарні сину зробили рентгенівський знімок і одразу повезли до реанімації. Там лікарі стабілізували його стан та терміново приступили до операції, яка тривала 5 годин. Лише о 19.10 Ігоря вивезли з операційної. Наш рятівник нейрохірург Вахтанг Гулійович Січинава, який робив операцію, сказав так: «Ми його витягли з того світу в прямому сенсі. Такої гематоми розміром у 3 радянські копійки я ще не бачив».

- Після операції Ігор спав усю ніч, а вранці його забрали перевірити, чи не зібралася рідина у мозку. Але слава Богу та лікарям, все було чисто. Під час операції моєму синові розкрили порожнину черепа і після закінчення зашили. Закрити трепанаційний отвір життєздатною кістковою пластиною можна лише через 2-4 місяці. Але нейрохірурги вважають, що оскільки кісточці властиво руйнуватися, необхідно закрити отвір титановою пластиною. А поки що у Ігоря тем'ячко як у немовляти.

- Тут працюють лікарі від Бога, справжні професіонали та чуйні люди. Я дивуюсь, коли вони сплять? Вже о 7.15 завідувач відділення нейрохірургії №2 Камінський Анатолій Олександрович підходить до мене та каже: «Ну що, відмолили?» «Усю ніч молилася, щоб вижив, лікарю, - відповідаю, - дякую вам величезне». Бачила у коридорі Поліщука Миколу Ефремовича, якщо ви знаєте – колишнього міністра охорони здоров'я. Сестрички дуже уважні. Все розкажуть, допоможуть.

- 7 діб син був у комі 1-го ступеня. На другий день почав робити 4 вдихи своїх і 10 – за допомогою апарату. На третій день на шиї йому зробили трахеостомію — отвір у трахеї, який полегшує дихання та захищає дихальні шляхи від закупорювання. Прокинувся пізно ввечері 7 листопада.


На фото Ігор Степанюк після операціїІгор Степанюк вчиться їсти

- На даний час він все розуміє, вже сам харчується. Операцію робили на лівій стороні черепа – працює ліва нога та рука, праву сторону потихеньку розробляємо. Потрібен лікар-реабілітолог. Він сам трошки повертається, рукою махає, киває головою, рухає плечима.

- Завтра машиною вже повертаємось додому (розмовляэмо 18-го листопада - прим.авт.). Психотерапевт каже, що є лише одна проблема – немає мови, крім слова «так». Лікарі досі не можуть зрозуміти, що могло спровокувати крововилив, якщо 35-річна людина не знала, що таке лікарня, завжди працювала, був, як то кажуть «парубок моторний» та ніколи нікому не міг відмовити. Може накопичилася втома, може за щось переживав.

Нижче на фото довідка про те, що Ігор з 1 листопада 2021 року по теперішній час перебуває на лікуванні у міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Києва. Діагноз - цереброваскулярна хвороба – захворювання, що викликає патологію судин головного мозку і, як наслідок, порушення мозкового кровообігу.

- Медсестрички весь цей час говорили, що треба купити, і я купувала, всі чеки у мене на руках. Я дуже вдячна всім, хто не залишив мого сина без допомоги, за моральну та матеріальну підтримку. Що треба зараз? Я змушена звернутися до добрих та чуйних людей за допомогою. Коляску знайшли, друзі допоможуть із ходунками, памперсами. Але моєму синові потрібна операція із закриття черепної рани титановою пластиною. Вона має відбутися через 2-4 місяці. Сама операція коштує 17-18 тисяч гривень, а разом із пластиною – у межах 45 тис. грн. Ми будемо вдячні кожній добрій людині за кожну гривню.4149 4993 9316 4932 картка Приватбанку на ім’я мами Грабець Світлана Володимирівна

+38 (098) 923-50-36 номер телефону Світлани Грабець.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Степанюк, інсульт, допомога

Добавить в:
 
 


Центр Комплект