Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У грудні стартує пілотний проєкт з впровадження автоматизованої системи оплати за паркування

У грудні стартує пілотний проєкт з впровадження автоматизованої системи оплати за паркування

 

Сплатити за паркування погодинно, за день, або ж придбати місячний абонемент, а юридичні особи можуть купити місця для паркування, які належатимуть тільки транспорту компанії.

18 листопада виконком надав дозвіл КП «Паркування та ринок» підписати договір з ТОВ «Чернігівська транспортна компанія» про реалізацію пілотного проєкту з впровадження автоматизованої системи оплати за паркування в місті.
Артем Тарасенко керівник ТОВ «Чернігівська транспортна компанія»:


- Інвестор, яким буде виступати ТОВ «Чернігівська транспортна компанія» за свої кошти придбає паркомати, встановить автоматизовану систему оплати за паркування та контролю. І у мешканців та гостей нашого міста буде можливість розраховуватись за паркування, як готівкою так і у безготівковій формі розрахунку, за допомогою банківської картки, або SMS-відправлення з рахунку мобільних операторів.

Пілотний проєкт розрахований на 2 роки почнуть реалізацію з грудня 2021-го. Мова про 25 майданчиків у Чернігові. Інвестор планує вкласти інфраструктуру понад 6 мільйонів гривень. Збір за паркування гарантовано надходитиме до міського бюджету. З 25-ти майданчиків за рік планують збирати близько 4 млн. гривень.Джерело: телеканал «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: паркування, Тарасенко, виконком

Добавить в: