• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Ще на місяць роботи Чернігівської ТЕЦ вистачить вугілля


Радио

Ще на місяць роботи Чернігівської ТЕЦ вистачить вугілля

 

18 тисяч тонн вугілля складають запаси Чернігівської ТЕЦ. Про це розповів керівник підприємства Дмитро Аркатов на ранковій нараді у мерії. Ще 7 тисяч тонн, за його словами, знаходяться “на колесах”, тобто надійдуть незабаром.

Наприкінці минулого тижня до міського кол-центру надходили звернення від абонентів ТЕЦ, які скаржилися на те, що в їхніх помешканнях стало прохолодніше. Керівник ТЕЦ пояснив це тим, що на підприємстві проводили роботи з налаштування обладнання, які вже завершилися. Але інколи причиною холодних радіаторів можуть несвідомо бути самі жителі.

За нинішніх погодних умов теплогенеруючі підприємства Чернігова підігрівають воду для опалення приблизно до 70 градусів. Цього достатньо, наприклад, щоб підтримувати температуру в закладах освіти в середньому на рівні 19-20 градусів.


Витрати вугілля на теплогенеруючих підприємствах залежать від температури повітря, і найближчими днями, за прогнозами синоптиків, у Чернігові очікується потепління.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Аркатов, вугілля, опалення

Добавить в:
 
 


Центр Комплект