• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Перевага ТОВ «Чернігівгаз Збут» – оплата за електроенергію одним рахунком


Радио

Перевага ТОВ «Чернігівгаз Збут» – оплата за електроенергію одним рахунком

 

АКТУАЛЬНО Бізнес може сплачувати за послугу з постачання електроенергії та послугу з її розподілу за одним рахунком від компанії-постачальника.З жовтня 2021 року ТОВ «Чернігівгаз Збут», який працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», надає можливість клієнтам – юридичним особам зекономити свій час і спростити ведення бухгалтерії.

Відтепер замість оплати двох рахунків – за послугу з постачання електроенергії та за послугу з розподілу електроенергії двом окремим компаніям – клієнт може сплачувати всього один рахунок, який виставляє персональний менеджер компанії-постачальника.

При цьому клієнт сплачує за послугу з розподілу в розмірі тарифу, встановленого НКРЕКП, тобто в тому ж самому розмірі, як і при здійсненні оплати клієнтом безпосередньо оператору системи розподілу (ОСР).

Після запровадження нової моделі українського енергоринку діяльність з розподілу електроенергії та діяльність з постачання електроенергії здійснюють різні юридичні особи, кожна з яких має ліцензію на свій вид діяльності.

«Ми розуміємо, що сьогодні клієнти прагнуть якомога більше часу приділяти власному бізнесу і якомога менше витрачати його на взаємодію з постачальниками енергетичних ресурсів. Тому надаємо нашим клієнтам можливість укласти всього один договір і всі питання, що стосуються оплати обох послуг (постачання електричної енергії та її розподілу), вирішувати лише з персональним менеджером», — підкреслив начальник відділу продажів юридичним особам ТОВ «Чернігівгаз Збут» Ігор Полулях.

При цьому як за послугу з постачання з електроенергії, так і за послугу з розподілу електроенергії клієнт може сплачувати згідно обраного ним графіку. Для клієнтів «Чернігівгаз Збут» це три варіанти на вибір: попередня оплата, подекадна оплата і післяплата. Якщо клієнт обирає передплату, то єдиний рахунок за постачання та розподіл він отримує та сплачує до 25 числа місяця, що передує місяцю постачання. У разі подекадного графіку оплата здійснюється 5, 15 та 25 числа місяця постачання, у разі післяплати – до 10 числа місяця наступного за місяцем постачання.

Про всі деталі пропозиції дізнавайтеся в менеджера, який працює у вашому регіоні:
• Коропський, Менський, Новгород-Сіверський, Семенівський, Сосницький, Городнянський, Корюківський, Сновський, Куликівський, Ріпкинський, Чернігівський райони та м. Чернігів: за телефоном: (0462) 94–12–47 (дод. 1224) та (0462) 94–12–47 (дод. 1229);
• Бахмацький, Борзнянський, Ічнянський, Срібнянський, Талалаївський, Варвинський та Прилуцький райони (з фізичним розташуванням у м. Прилуки): (04637) 7–16–10;
• Ніжинський, Бобровицький, Козелецький, Носівський райони (з фізичним розташуванням у м. Ніжин): (04631) 7–83–05;

Замовити послугу електропостачання також можна онлайн, заповнивши форму на сайті постачальника.

Довідка
ТОВ «Чернігівгаз Збут» провадить господарську діяльність на підставі ліцензії на постачання природного газу затвердженої постановою НКРЕКП № 653 від 17.05.2017 р. та електроенергії затвердженої постановою НКРЕКП № 1119 від 17.06.2020 р. Ми обслуговуємо більше, ніж 350 тисяч побутових клієнтів, близько 900 юридичних осіб.
«ТВІЙ ГАЗЗБУТ». Надійний та зручний для кожного.


Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ТОВ «Чернігівгаз Збут», електроенергія, бізнес

Добавить в:


Центр Комплект