Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Підозрюваного в різанині Шашеру таки зачинили в СІЗО

Радио
Радио

Підозрюваного в різанині Шашеру таки зачинили в СІЗО

 

4 листопада Новгород-Сіверський районний суд обрав запобіжний захід 32-річному Олегу Шашері — тримання під вартою. Він уже раніше притягувався до відповідальності: вчинення крадіжок, нанесення тілесних ушкоджень та хуліганство. Також нещодавно слідчі оголосили йому підозру у вчиненні крадіжки, поєднаної з проникненням.



Шиш (так його називають місцеві) під варту Потрапив після суспільного резонансу, що піднявся в місті. Адже багатьох Шашера допік своєю поведінкою. Когось ударив, когось образив, у когось украв. І все сходило з рук.

— Вісім ложових!!! Син мого друга в лікарні. І поліція це кваліфікує, як легкі тілесні ушкодження. Будемо чекати доки уб’ють когось з наших дітей? — обурюється Віталій Кром. — Люди вже готові вчинити самосуд, якщо поліція нічого вдіяти не зможе. У мене дві доньки. Я переживаю за них. Тому іду, зустрічаю з гульні.

2 листопада порізали 23-річного Давида Акальмаза, сина Миколи Акальмаза, депутата Новгород-Сіверської районної ради, підприємця.

— У нас дев’ятеро прийомних дітей і один рідний. Давид одружений, має вже свою дитину. Живе в селі Юхнове. Працює водієм в агрокомпанії. Напередодні було 50-річчя дружини, і син приїхав на святкування. Наступного дня пішов зустрітися з кумами і друзями. Докупили пива. О першій ночі телефонує сестра дружини, говорить: «Давид прийшов закривавлений». До лікарні далеко було. Товариші пішли раніше, а мобільний він залишив у своїй машині, якою до нас приїхав, — розповідає Микола Акальмаз.


Виявилося, на нього напав Шашера. Ударив ножем у спину. А коли Давид повернувся і став -захищатися, удари прийшлися в ліву руку. Сина оперували до п’ятої ранку. У нього порізані сухожилля, у шістьох місцях зашили.

Поліція стояла біля палати. Син — у післяопераційному стані. Дружині, коли писала заяву, сказали — легкі тілесні ушкодження. Ми наполягали — це ножові поранення. А потім з’ясувалося, що поліція відкрила кримінальне провадження за 125 статтею Кримінального кодексу (легкі тілесні ушкодження). Вісім ножових, і легкі? Це обурило.

Ми проконсультувались з юристом. Він пояснив: «Це хуліганство». Звернулися до поліції. З’ясувалося, що Шашеру ще навіть не опитали. Довелося звертатися до Головного управління поліції на «гарячу лінію» і скаржитися.

* * *

Наразі в поліції кажуть, кваліфікація злочинів, пов’язана із завданими тілесними ушкодженнями, грунтується на результатах судмедекспертизи. У ході подальшого розслідування можлива перекваліфікація, якщо виникнуть підстави.

«ВісникЧ» №45 (1852) від 11 листопада 2021, Валентина Остерська

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: злочин, Новгород-Сіверський, суд

Добавить в:
 
 


Центр Комплект