• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » В Олишівці продають лазню за 137 тисяч


Радио

В Олишівці продають лазню за 137 тисяч

 

З 28 жовтня триває прийом пропозицій на купівлю лазні в Олишівці Чернігівського району. Площа приміщення — 88,6 квадратного метра. Стартова ціна — 137 тисяч гривень. Власник приміщення — AT «Укртрансгаз» (поблизу Олишівки магістральний газопровід, який забезпечує роботою місцевих). Власник приміщення — AT «Укртрансгаз» (поблизу Олишівки магістральний газопровід, який забезпечує роботою місцевих). Продаж — за англійським аукціоном, тобто за зростанням ціни: хто запропонує більше. Прийом пропозицій триває до 13 грудня. Сам аукціон — 14 грудня. Приміщення з електро- та водопостачанням. У лазні є котельня, пральня, роздягальня, кабінет, басейн, кімната відпочинку, тамбур.

Зовні приміщення лазні облуплене, усередині — стан більш-менш...

— Робоча лазня?

— Не працює тільки кілька років, — говорить Сергій Малець, голова Олишівської ТГ. — Лазня — газівників, першочергово збудована для співробітників. Однак, коли працювала, туди ходили і місцеві жителі. Якщо знайдеться покупець, можна зробити косметичний ремонт і працювати.

Чи вдасться продати — покаже час. Наприклад, лазню та шинок в Іванівні Чернігівського району «Укргазбанк» виставляв на продаж неодноразово. Безрезультатно. Правда, там і площа значно більша, як і стартова ціна — понад сім мільйонів.

«ВісникЧ» №45 (1852) від 11 листопада 2021, Вікторія Товстоног

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: продаж, лазня, Олишівка, Укргазбанк

Добавить в:
 
 


Центр Комплект