Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » З 25 листопада на Чернігівщині розпочинається заборона вилову раків
Рекламодателям

Радио
Радио

З 25 листопада на Чернігівщині розпочинається заборона вилову раків

 

З 25 листопада 2021 року відповідно до наказу Чернігівського рибоохоронного патруля від 12.11.2021 № 147-од розпочинається заборона на будь-який вилов раків у рибогосподарських водних об’єктах Чернігівської області.Враховуючи рекомендації Інституту рибного господарства Національної академії аграрних наук України, заборона триватиме до 30 червня 2022 року.


Заборону встановлено з метою збереження та охорони популяції раків у період їх природного відтворення – спарювання та виношування ікри. Лов цих членистоногих під час заборони є порушенням природоохоронного законодавства відповідно до ст. 85 КУпАП. За кожен незаконно добутий екземпляр рака порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 3 332 грн та штраф – до 680 грн.

Після закінчення заборони одній особі за добу можна впіймати 30 екз. раків на водоймах загального користування та 50 екз. – на водоймах, де впроваджене платне рибальство.

Джерело: Чернігівський рибоохоронний патруль

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: заборона, раки, рибпатруль

Добавить в:
 
 


Центр Комплект