• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Райрада Новгород-Сіверська ухвалила звернення до влади по стабілізації тарифів, ініційоване «Нашим краєм»


Райрада Новгород-Сіверська ухвалила звернення до влади по стабілізації тарифів, ініційоване «Нашим краєм»

 

ПОЗИЦІЯ Новгород-Сіверська районна рада під час чергової сесії ухвалила звернення до прем’єр-міністра та голови Верховної Ради щодо необхідності стабілізації комунальних тарифів на поточний опалювальний сезон, ініційоване партією «Наш край».
Від партії у ній узяли участь депутати районних рад, а також депутат Чернігівської обласної ради Юрій Музика і депутат Новгород-Сіверської міської ради В’ячеслав Кауфман.
«Реальні доходи громадян та їхні життєво необхідні витрати нині знаходяться у ситуації дисбалансу. Тому ми вважаємо недопустимим встановлювати тарифи, які значно вищі за собівартість газу. Це підвищення ціни потягне за собою масштабну соціально-економічну кризу», - наголосив депутат.
Він також зазначив, що від центральної влади «Наш край» вимагає рішучих дій щодо встановлення справедливих цін на газ для громад, розширення фінансування субсидій, компенсації з держбюджету витрат місцевих бюджетів через залишення тарифів незмінними, а також встановлення мораторію на припинення житлово-комунальних послуг під час карантину.
Під час сесії відбувся й урочистий момент – вручення відзнаки депутату Новгород-Сіверської районної ради Станіславу Романчуку («Наш край») як потужному підприємцю. Завдяки його діяльності відбувається наповнення місцевого бюджету та забезпечуються робочі місця.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:
 
 


Центр Комплект