• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Мешканці Чернігова скаржаться на цілодобовий шум від 171 ремонтного заводу, який виробляє кисень ковідних хворих


Радио

Мешканці Чернігова скаржаться на цілодобовий шум від 171 ремонтного заводу, який виробляє кисень ковідних хворих

 

На цілодобовий шум від 171 ремонтного заводу скаржаться мешканці вулиць Льотної та Олега Кошового у Чернігові. Через це, каже чернігівка Ірина Захарченко, вона майже не спить уночі. 10 листопада люди прийшли на завод – вимагати у керівництва припинити роботу хоча б після 18 години.

Шум від заводу заважав і раніше. З цього приводу люди зверталися до Міноборони. Там дали розпорядження припинити роботу у нічний час, розповідає Ірина Захарченко.

Як розповів директор заводу Олександр Прохоренко, припинити роботу заводу вночі неможливо, бо він виробляє кисень для хворих на коронавірус. Цикл видобування кисню – безперервний

171 ремонтний завод лагодить техніку та спецобладнання для Міноборони. Із проханням виготовляти кисень для лікування хворих від коронавірусу звернулася облдержадміністрація, розповідає заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк.

Як каже Олександр Прохоренко, видобування кисню на заводі невдовзі припинять. У кінці цього тижня кисневу станція перемістять на територію аеродрому Півці. Ремонт військової техніки продовжать за цією ж адресою.Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: завод, кисень

Добавить в:
 
 


Центр Комплект