• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » З початку року у Чернігові з діагностованим ковідом померло 626 осіб, з них 7 - були вакциновані


Радио

З початку року у Чернігові з діагностованим ковідом померло 626 осіб, з них 7 - були вакциновані

 

Ситуація з ковідом в обласному центрі - напружена, проте керована, про це повідомив сьогодні на нараді в мерії очільник 2-ї міської лікарні Владислав Кухар. В стаціонарних умовах лікується 402 особи, при кількості ковідних ліжок 485. 294 з них - на кисневій підтримці, 9 під апаратами штучної вентиляції легень. Завантаженість ліжок з киснем складає 69.8%.Якщо порівнювати листопад поточного та минулого років, то за перший тиждень місяця збільшилась у 4.4 рази кількість захворівших 1724 проти 389-ти осіб. Кількість тих, хто був госпіталізований майже у 1.5 рази більше, ніж у попередньому періоді, кількість пацієнтів, які потребують кисневої підтримки збільшилась у понад 3 рази.

На сьогоднішній день першу дозу вакцини отримало 95 137 осіб, що складає 40.5% від населення яке підлягає вакцинації. 2 дози отримали 61 463 особи, або 26.9%. В день вакцинується близько 2 000 осіб.
При цьому у місті кожного дня на постійній основі працює 4 пункти масової вакцинації. З графіком їх роботи та адресами можна ознайомитись за посиланням.

Найближчим часом у місто надійде вакцина Модерна, яка була тимчасово відсутня в Україні.

З початку поточного року померло з встановленим діагнозом ковід 626 осіб, з них 7 - були вакциновані. За минулий тиждень померло 49 осіб з встановленим ковідом (всі вони були невакциновані), у минулому році за аналогічний період 40 осіб.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Кухар, ковід

Добавить в:
 
 


Центр Комплект