Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Пішов з життя відомий чернігівський стоматолог Іван Маслак

Пішов з життя відомий чернігівський стоматолог Іван Маслак

 

Сьогодні 9 листопада о 14.00 біля моргу по вул.Пирогова чернігівці попрощаються з Іваном Маслаком, який довгий час очолював Чернігівський міський стоматологічний центр. Після об’єднання двох стоматологічних закладів дитячого та для дорослих повністю перейшов у приватну практику.

На сьогоднішній ранковій нараді в муніципалітеті мер міста Владислав Атрошенко висловив співчуття родині померлого. Причина смерті - проблеми з серцем, ковідом чоловік не хворів.Дива не станеться, вже ніхто не спростує цю скорботну звістку.
Колись давно я вперше прийшла до Івана Миколайовича. Він привітно посміхнувся мені своєю доброю примруженою посмішкою і став моїм лікарем і добрим другом. Впевнена, що всім хто його знав, він зараз посміхнувся в уяві. Ця незабутня посмішка залишиться нам у спадок разом з тими квітами добра, які він лишив по собі.
Банально зараз писати про його високий професійний рівень, про його лідерські якості та навіть про людяність писати банально. Було б не банально писати, якби він був живий. А тепер…

Ми з ним багато спілкувалися на тему автомобілів. Він був автолюбителем і ми завжди говорили про нові марки, про їх якості. Взагалі багато говорили, про різне. І це були завжди дуже особливі розмови, насичені сенсом. Розмови, після яких ти відчував піднесення і втіху від слів глибокої людини.
В його образі мені завжди бачився певний прихований біль. Ледь помітний сум у неосяжних глибинах його душі. Про що був цей сум, достеменно знав лише він. Але, ця загадковість довершувала його ідеальний образ.
І мені завжди хотілося, щоб він був щасливий, щоб йому було добре. Думаю, що так і було.
Але, якби диво все ж сталося, я б знайшла його в земному житті, щиро щиро обійняла і поцілувала його руки.
«.....ні, ні, не бійтесь, боляче не буде…..» – казав Він.
То чому ж так розривається душа?..
Нехай тобі Іван Маслак там буде добре Назавжди в серці
, - написала одна з друзів померлого Оксана Тунік-Фріз

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Маслак, стоматолог

Добавить в: