• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Через аварію на водопроводі мешканці багатоповерхівок в районі Градецького без води (відео)


Радио

Через аварію на водопроводі мешканці багатоповерхівок в районі Градецького без води (відео)

 

О 5-й ранку 8 листопада у Чернігові по вулиці 1-ї Гвардійської Армії сталася аварія на водопроводі. Без холодної та гарячої води залишилися мешканці 13-ти багатоповерхових житлових будинків цього мікрорайону. Було перекрите водопостачання до теплопункту, що знаходиться неподалік, на вулиці 1-а Гвардійська Армія, 25.

За словами фахівця з інформаційної діяльності «Чернігівводоканалу» Ігоря Грищенка, на час ремонту мереж до будинків забезпечили підвезення питної води.

Працівники водоканалу ремонтують трубу. Вона була змонтована ще в 1988 році. Фахівці кажуть, що причиною пориву став перелам труби.


На час промивки мереж буде тимчасове погіршення якості води, попереджає Ігор Грищенко. Після цього відновлять навколишню територію та покладуть новий асфальт. Цю ділянку підприємство триматиме на контролі протягом 2 років.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: водопровід, аварія

Добавить в:
 
 


Центр Комплект