• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Радісний день для голови громади Олександра Медведьова: «Сновськ-Бахмач» тепер раніше на 24 хвилини


Радио

Радісний день для голови громади Олександра Медведьова: «Сновськ-Бахмач» тепер раніше на 24 хвилини

 

30 вересня у Сновську гостювали Артем Миронович, начальник регіональної філії «Південно-Західна залізниця» та Вадим Єрмоленко, начальник виробничого підрозділу Конотопської дирекції залізничних перевезень. Скориставшись візитом, Олександр Медведьов, голова Сновської громади, попросив залізничне керівництво змінити рух єдиного на станції «Сновськ» потягу «Сновськ - Бахмач». Начальник місцевої станції Станіслав Сипливий звернення підтримав.— А вже наступного дня ми отримали результат: потяг курсуватиме раніше на 24 хвилини, — радіє Олександр Медведьов. — «Сновськ -Бахмач» через нашу станцію ходить двічі: туди-назад. Якщо з ранковим рейсом (зі Сновська о п’ятій) проблем не було, то з вечірнім на Бахмач — були. Раніше він відправлявся о 16.59, а в Бахмач прибував о 19.28. Пасажири не встигали на поїзд із столиці на Суми, який відправляється з Бахмача на 13 хвилин раніше, ніж прибуває наш потяг. Незручно, бо треба довго чекати наступного сумського потягу. Адже з Конотоп, Суми і Харків їдуть і наші студенти, і ті, хто працює в цих містах. Завдяки тому, що залізничне начальство нас почуло, «Сновськ - Бахмач» у Бахмачі тепер о 19.04, на 24 хвилини раніше. Що дозволяє пересісти на сумський потяг. Кому треба на Харків із Сум — також не проблема, маршрутки ходять кожні пів години.

Від зміни розкладу виграв не тільки Сновськ, а й інші колишні райони. їхні пасажири тепер також встигають на сумський потяг.

* * *

«Сновськ - Бахмач» проходить через Щимель, Радвине, Лютівку, Низківку (Сновщина), Мену, Макошине (Менщина), Бондарівку (Сосниччина), Галайбине, Доч (Борзнянщина), Часниківку і Бахмач (Бахмаччина). Тобто через п’ять колишніх районів.

Газета «ВісникЧ» №44 (1851) від 4 листопада 2021, Вікторія Товстоног

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: потяг, Сновськ

Добавить в:
 
 


Центр Комплект