• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Атрошенко не розповів, що йому пообіцяли на зустрічі з Даніловим


Радио

Атрошенко не розповів, що йому пообіцяли на зустрічі з Даніловим

 

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко відмовився розповідати про деталі домовленостей та обіцянки, які йому дали 1 листопада на зустрічі із заступником керівника Офісу президента Кирилом Тимошенком та секретарем РНБО Олексієм Даніловим.2 листопада на брифінгу в Чернігівській ОДА, відповідаючи на питання, які компенсації йому пообіцяли представники центральної влади в обмін на непідвищення тарифів на опалення в Чернігові, він сказав:

«Розмова була конструктивна абсолютно і я задоволений результатами цієї розмови. За результатами цієї розмови місто Чернігів більш впевнено пройде опалювальний сезон».

За інформацією Суспільного, яку ми отримали від двох незалежних один від одного джерел, на зустрічі мова йшла про суму компенсації від 250 до 300 мільйонів гривень з державного бюджету, які мають виділити Чернігову за різними статтями видатків. Це додатково до зростання надходжень від податку на доходи фізосіб та акцизу на пальне.

«Я не знаю, звідки ви взяли цю інформацію. Я хочу зазначити, що це була конструктивна розмова. Не було ніякого тиску на мене, чи погроз, тощо. Була конструктивна розмова, де сторони почули один одного. І я сподіваюсь, що кожна зі сторін дотримається домовленостей, які були досягнуті. Була ділова розмова, я нею задоволений. Домовленості були нормальні, на користь міста Чернігів та його громадян», – сказав Атрошенко.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Атрошенко, тарифи, опалення

Добавить в:
 
 


Центр Комплект