• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На Прилуцькій дослідній станції квітне понад сто сортів хризантем


Радио

На Прилуцькій дослідній станції квітне понад сто сортів хризантем

 

На Прилуцькій дослідній станції квітне понад сто сортів хризантем. Є сорт власної селекції.Зі ста сортів хризантем у колекції Прилуцької дослідної станції найбільше корейської, хоча є і хризантема індійська - великоквіткова.


"В основному це сорти хризантеми корейської і частково це сорти хризантеми "мультифлора" або так званої шаровидної форми. Кожен рік колекція хризантем поповнюється новими сортами, в осному це сорти із ботанічного саду Київського це імені Гришка ну і приватних колекціонерів", - розповів науковий співробітник відділу селекції ПДС Олександр Ансєєв.


Хризантеми на дослідній станції вирощують як для селекції (розмноження чи виведення чинових сортів), так і для реалізації. Приміром, ділянка під останні цілі - майже порожня. Це говорить при високий попит на квіткові кущі серед населення, - розповів Олександр Ансєєв та пояснив чому.

"Найперші сорти починають квітнуть приблизно із середини-кінця липня, а в цьому році даже і раніше почали квітнуть. І квітують по суті до самого мороза, а якшо допустім і пізні сорти є, взагалі в захищеному шрунті можуть квітувати до нового року".

Сорт власної селекції Прилуцькії дослідної станції "Багряна осінь" - його колір повністю відповідає назві.

Джерело: телеканал ТІМ

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, дослідна, станція

Добавить в:
 
 


Центр Комплект