• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Недешеве опалення. Чи зросте тариф для населення у Чернігові?


Радио

Недешеве опалення. Чи зросте тариф для населення у Чернігові?

 

Підвищити тарифи на послуги з теплопостачання. З такими пропозиціями вийшли 1 листопада на засідання виконкому чернігівської міської ради чотири теплогенеруючі підприємства міста. Владислав Атрошенко піднімати тарифи для населення не погодився.Теплогенеруючі підприємства Чернігова надали обґрунтовану інформацію щодо вартості послуг, ціни газу, електроенергії та інших складових. Запевняли, що тарифи перевірені і розглянуті на засіданні відповідної комісії.

Аргументи тепло постачальників зрозумілі. Складові зросли в рази і вони наполягають на перегляді тарифів. Підприємствам без різниці, хто і з якої кишені їх сплатить. У той же час, Уряд пропонує громадам відшкодувати різницю у тарифах за рахунок власних ресурсів. Але жодних документів про те, як з бюджету міста дотувати комерційні підприємства, наразі немає і це несе за собою серйозні правові ризики, – акцентував Владислав Атрошенко і запропонував зняти питання про тарифи для населення з розгляду.

На засіданні виконкому одноголосно підтримані проєкти рішень щодо підвищення тарифів на послуги з теплопостачання для бюджетних, державних установ, підприємств та організацій. Чернігівський міський голова сподівається на продуктивні перемовини з Урядом у питанні компенсаторних механізмів різниці в тарифах, яку за наявності відповідних дозвільних Постанов доведеться компенсувати з бюджету міста.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко неодноразово наголошував на тому, що державний механізм компенсацій різниці у тарифах на тепло місцевим бюджетам є вкрай несправедливим і призведе до суттєвого зменшення бюджету розвитку Чернігова.

Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: опалення, тариф

Добавить в:
 
 


Центр Комплект