Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Відремонтовану вул. Київську відкриють за 3 тижні

Відремонтовану вул. Київську відкриють за 3 тижні

 

Будівельний сезон добігає кінця а з ним і масштабна реконструкція мереж на Київській. Минулого року тут повністю замінили ділянку магістрального водогону до Гончої і за останні 6 місяців працюючи назустріч від вулиці Грибоєдова майже переклали решту. Наразі в роботі останні 300 м. до точки з'єднання.

Ярослав Куц начальник управління ЖКХ Чернігівської міськради:


- З понеділка від вулиці Північної до вулиці Боднарука, тобто включаючи перехрестя з вул.Боднарука приступають підрядники, які виконують дорожні роботи і це теж також займе плюс-мінус 10 днів. І вже після того як закінчиться ділянка від Боднарука до Гончої слідом йдуть підприємства, які виконують які виконують дорожні роботи, їм також треба плюс-мінус 10 днів.
- В даному випадку каналізаційної мережі не було. Тому ми проклали від вулиці Північної до вулиці Гончої, саме задля того, щоб на майбутнє перспектива була у мікрорайону, умовно кажучи, від вул. Першого Травня до Стрижня, тобто той мікрорайон, який лежить вздовж вулиці Київська плюс ще прокладається колектор по вулиці Фікселя, що також дасть можливість підключити приватний сектор і нову багатоповерхова забудову, яка там будується до центральної каналізації.

Тобто, якщо не виникне позапроєктних робіт, як наприклад перенесення газових чи інших комунікації, і свої корективи не внесе погода завершити об'єкт мають орієнтовно за три тижні.


Особливість цього відрізка у тому, що на ньому поряд із водою з нуля прокладають і самопливний каналізаційний колектор, що йтиме Київською, а потім приватним сектором, аж до вулиці Лісова, а також частину напірного колектора з будівництвом біля дамби на перетині вулиць Фікселя та Київська каналізаційної насосної станції.

Всі ці різні проєкти: відновлення існуючих мереж, будівництво нових, капітальний ремонт дороги а потім також освітлення тротуарів, велодоріжок тощо відбувається в комплексі, аби не повертатися до них за рік чи 5, коли виникне критична потреба. Тому обсяг робіт тут значний, а зважаючи на зовнішні обставини, що не залежать від підрядної організації чи міста, вимушені закінчувати їх лише зараз.Джерело: телеканал «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Київська, ремонт

Добавить в: