• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Паркінг чи пам’ятник Героям. Що буде з площею Героїв Небесної Сотні?


Радио

Паркінг чи пам’ятник Героям. Що буде з площею Героїв Небесної Сотні?

 

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у роки Другої Світової війни депутати і всі присутні на пленарному засіданні 12-ї сесії Чернігівської міської ради 8 скликання. 28 жовтня відзначається 77-а річниця вигнання нацистських окупантів з України. Як відомо, під час війни у Чернігові були знищені майже всі промислові підприємства, школи, театри, лікарні, архітектурні пам’ятки і майже 70% житлового фонду.

Ініціативна група чернігівців, яка прийшла на сесію, звернулася до депутатів і міського голови з проханням визначитися, що буде з площею Героїв Небесної Сотні: будуватимуть на ній підземний паркінг чи встановлять пам’ятник Героям. Думки кардинально розійшлися.

Паркінг в Чернігові, де стрімко зростає кількість автотранспорту, потрібний, зауважив міський голова. І про Героїв Небесної Сотні в місті не забувають.


Депутати розглянули 25 питань порядку денного. Зокрема, затвердили Програму розвитку освіти Чернігова на 2022-2024 роки, та внесли зміни до Програми розвитку електротранспорту. Більш детально про роботу депутатів під час 12-ї сесії дивіться у передачі “Депутатський корпус”.Джерело: Телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сесія, паркінг, пам’ятник

Добавить в:
 
 


Центр Комплект