Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Перевезення з дотриманням карантинних вимог
Рекламодателям

Радио
Радио

Перевезення з дотриманням карантинних вимог

 

У Прилуках правоохоронці та працівники Держпродспоживслужби провели профілактичний рейд щодо дотримання протиепідемічних заходів у громадському транспорті. Суттєвих порушень не виявили.У людей повинні бути наявні маски, кількість пасажирів не повинна перевищувати сидячих місць та антисептики, водій також має знаходитися в масці та бути при ньому антисептик, перевіряється температура, в нього має бути журнал, у якому все записано: коли він виїзджав, якого дня та яка в нього була температура зранку", - розповіла основні моменти перевірки поліцейський відділу реагування Прилуцького РВП ГУНП у Чернігівській області, капрал поліції Олена Ющенко.

Так, під час дії рейду суттєвих порушень інспектори не помітили: водії демонстрували маршрутний лист, де вказується температура на момент початку роботи, мали у наявності кілька масок, антисептики, а у салоні кількість пасажирів не перевищувала норми.


"Грубих порушень ми не виявили", - сказав головний спеціаліст державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ПМУГУ Держпродспоживслужби Павло Красноок.

Цього дня перевірили також роботу Прилуцького автовокзалу та дотримання нових умов міжміських перевезень, а саме наявність у водіїв та пасажирів довідок про вакцинацію (однієї чи двох доз) та ПЛР-тестів.

Такі рейди, проте вже із винесення приписів та штрафів пообіцяли зробити нормою.

Джерело: телеканал "Прилуки"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, транспорт

Добавить в:
 
 


Центр Комплект